שאלות נפוצות

בדף זה תוכלו למצוא שאלות נפוצות בתחום החזרי המס – זה מפתיע אבל רבים מגלים שמגיע להם החזר מס עד 6 שנים אחורה וזה יכול להגיע לאלפי שקלים!

שאלות נפוצות בנושא החזרי מס למורים


כל שבע שנים יוצאים המורים לשנת שבתון אחת, אך על פי החוק הכסף שהמורה מקבל בשנת השבתון פטור ממס. לכן מורים יהיו זכאים בשנה הזאת ספציפית לקבל החזר מס גבוה ביחס לשכירים אחרים. לכן החזר מס למורים הוא הרבה יותר מורכב מאשר החזר מס לעובד שכיר רגיל שאצלו לא אמורות להיות הפתעות.


כל מקרה נשקל לגופו כאשר מדברים על החזר מס. אך ברוב המכריע של המקרים החזר מס למורים תקף לגבי כל עובדי ההוראה. מדובר על עובדים שכירים שזכאים בין היתר לקבל החזר מס במקרה שבו מגיעות להם נקודות זיכוי על פי החוק. כך שאם אתם יודעים שאתם זכאים להחזר מס, תוכלו לבקש את ההחזר מרשות המיסים.


כל אחד יכול לחשב את גובה החזר המס שמגיע לו על פי נקודות הזיכוי שיש ברשותו. אם אתם יודעים כמה נקודות זיכוי יש לכם, תוכלו להזין את הנתונים במחשבון הפשוט ביותר שתוכלו למצוא באינטרנט. כך תוכלו לחשב באופן עצמאי החזר מס למורים, בדרך הזאת ניתן לחשב החזרי מס לכל שכיר במדינת ישראל.

עובדי הוראה ומורים שרוצים להגיש בקשת החזר מס למורים יכולים לעשות זאת באופן עצמאי. אך לא מדובר על תהליך מאוד פשוט, לכן אם אתם רוצים למנוע מעצמכם להסתבך תוכלו להיעזר בחברה חיצונית. אך באופן עקרוני אין בכך חובה, מדובר נטו על אפשרות שעשויה להיות יותר נוחה עבורכם.

רצוי לבצע את הבדיקה בכל שנה מחדש, כל שנה הזכאות יכולה להשתנות בהתאם לכמות נקודות הזיכוי שאותן צברתם לאורך השנה. את הבדיקה תוכלו לעשות על ידי בדיקה עצמאית, אך זה לא מומלץ. מוטב כי את הבדיקה לגבי החזר מס למורים תעשו ביחד עם איש מקצוע שמכיר את התחום על בוריו.

שאלות נפוצות בנושא החזרי מס לסטודנטים

בתור סטודנטים אתם בוודאי מבינים כי כל שקל שאתם מרוויחים הוא קריטי. לכן לשאלה הזאת יש תשובה אחת בלבד והיא כן! שווה להגיש בקשה לקבלת החזר מס, כי מדובר על כסף שיכול לסייע לכם להתמקד בלימודים ולהוריד את כמויות העבודה.

אם אתם חוששים שיש מספר סכנות בדרך, אז הגיע הזמן שתבינו כי אין שום סכנה שאתם צריכים להיות מודעים אליה. שאתם מבקשים החזר מס לסטודנטים אתם רק יכולים להרוויח, הסיכון היחידי הוא שאתם לא תקבלו כסף בסוף התהליך.

באופן עקרוני לא מומלץ להגיש את הבקשה לבד, מכיוון שהיא עשויה להיות מאוד מורכבת. מומלץ לכם להגיש את הבקשה ביחד עם איש מקצוע שמכיר את התחום על בוריו, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם לא לוקחים סיכונים ותקבלו בסוף את הכסף שמגיע לכם.

רשויות המס מחויבות להחזיר לכל אזרח שמגיש בקשה להחזר מס את הכסף בתוך 90 יום מאישור הבקשה. אך כמובן שאם תגישו את הבקשה עבור החזר מס לסטודנטים ביחד עם אנשי מקצוע מנוסים, התהליך כולו אמור להסתיים הרבה יותר מהר.

כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של מחשבונים שיכולים לסייע לכם לחשב פחות או יותר את הסכום שמגיע לכם מתוקף החזר מס לסטודנטים. אך בשורה התחתונה, עדיף לכם לחכות שתקבלו אישור סופי מרשויות המס עם הסכום שאותו אתם אמורים לקבל לבסוף.

שאלות נפוצות בנושא החזרי מס לימודים אקדמאיים

החזר מס לימודים אקדמיים הוא לא מאוד מורכב, אתם בסך הכל צריכים להגיש תעודה המוכיחה כי סיימתם לימודים אקדמיים או לימודים מקצועיים. את התעודה המעסיק יוכל להגיש לרשויות המס, והם יתנו לכם את הנקודות שאתם זכאים לקבל. ללא התעודה לא תוכלו לקבל את החזר המס, קחו זאת בחשבון.

אם הגשתם את כל המסמכים, רשויות המס אינן יכולות לשלול החזר מס לימודים אקדמיים. אם רשויות המס שללו את הזכות שלכם להחזר מס, אתם צריכים לפנות לאיש מקצוע על מנת שיוכל להסביר לכם בדיוק מהי הסיבה לסירוב – כך שאתם תוכלו לפעול בהתאם לחוק בכדי לקבל את המגיע לכם.

אם אתם חושבים שאתם יכולים להגיש את הבקשה בעצמכם אז תעשו את זה. לא מדובר על הליך בירוקרטי כל כך מייגע, אך עדיין אתם צריכים לדאוג שאתם לא שוכחים אף פעם. אם אתם חוששים לבצע את ההליך בעצמכם, תמיד תוכלו לפנות לחברה מקצועית שתסייע לכם.

אולי אתם תופתעו לשמוע, אך אין אף סכנה כאשר אתם מגישים בקשה לקבלת החזר מס. אתם רק יכולים להרוויח כאשר אתם מגישים אותה, אז למה שלא תנסו לקבל את מה שמגיע לכם? במקרה הכי גרוע אתם תמשיכו לשלם מס בדיוק כמו ששילמתם עד כה.

נכון להיום ניתן להגיש בקשה לקבלת החזר מס לימודים אקדמיים באינטרנט. כיום רשות המיסים עושה כל מאמץ על מנת להתאים את עצמה לטכנולוגיה, ולכן תוכלו להגיש את הבקשה אונליין. אם אתם מסתבכים, תוכלו לגשת לאחד מהמשרדים על מנת להיעזר בפקידי השומה שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

שאלות נפוצות בנושא החזרי מס בגין תואר ראשון

אתם רשאים לבחור את הדרך שהכי נוחה לכם. תוכלו להגיש בקשה עבור החזר מס בגין תואר ראשון דרך חברה חיצונית או באופן עצמאי. אתם צריכים לעשות את השיקולים שלכם, שלאחריהם יהיה לכם מאוד פשוט להגיע לבחירה שמתאימה לכם בלבד.

על מנת שתוכלו לדעת אילו מסמכים אתם צריכים לשלוח בכדי לקבל החזר מס בגין תואר ראשון – תיכנסו לאתר של רשות המיסים. כך תוכלו לדעת בדיוק אילו מסמכים אתם צריכים להשיג, ותדאגו להשיג אותם בהקדם האפשרי.

במקרה שבו אתם לא תגישו את כל המסמכים, אתם תצטרכו להשלים את הטפסים הללו – והבקשה שלכם לא תתקדם. לכן אם אתם לא רוצים להגיע למצב של עיכובים מיותרים, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לדאוג לכך שיהיו לכם את כל המסמכים הדרושים.

בהחלט כן! אתם יכולים לקבל החזרי מס בהתאם לחוק במדינת ישראל ממספר סיבות בו זמנית. כך שאם אתם זכאים ליותר מהחזר מס אחד אתם צריכים לדאוג כי תקבלו את כל הנקודות הנדרשות, כך שתוכלו לקבל את כל הכסף ששילמתן למדינה שלא לצורך.

אם סיימתם תואר ראשון, אך אתם מקבלים סירוב להחזר מס שאותו ביקשתם – יש לכם מה לעשות. תוכלו לפנות לחברה חיצונית או לעורך דין אשר מתמחה בתחום של החזר מס בגין תואר ראשון. הוא ידאג לברר את הנושא לעומק ושתקבלו את הכסף שמגיע לכם.

שאלות נפוצות בנושא החזרי מס בגין תואר שני

אם אתם רוצים לדעת בדיוק כמה כסף מגיע לכם, אתם יכולים להשתמש במחשבונים שנמצאים ברחבי הרשת. מדובר על מחשבונים מתקדמים שיכולים לשער על סמך הנתונים שאתם מזינים את גודל החזר המס שמגיע לכם. לרוב המחשבונים הללו מספיק תוצאות מדויקות.

התשובה היא חד משמעית – כן! זה לא משנה איזה תואר למדתם או באיזה תחום אתם עובדים. על פי החוק במדינת ישראל כל בוגר תואר שני שסיים את הלימודים בהצלחה זכאי לקבל את החזר המס. כך שאם סיימתם לימודים בהחלט מגיע לכם.

מבחינת החזר המס, כל מוסדות הלימוד להשכלה גבוהה שווים לחלוטין. כך שבין אם סיימת את התואר דרך מכללה או דרך אוניברסיטה אתם תהיו זכאים לקבל את ההחזר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להגיש את הבקשה בצורה מסודרת.

לא מעט בוגרי תואר שני הם אנשים עסוקים מאוד שלא מוצאים זמן פנוי. לכן תוכלו להגיש בקשה עבור החזר מס בגין תואר שני דרך האינטרנט בזמן שנוח לכם – או שתוכלו לפנות לחברה מקצועית שהיא זאת שתעשה את העבודה המסובכת עבורכם.

על פי החוק במדינת ישראל ישנה אפשרות לקבל כפל החזרים. כך שאם אתם עדיין מקבלים החזר מס בגין תואר ראשון, תוכלו להגיש בקשה מסודרת לקבלת החזר מס בגין תואר שני – על פי החוק אתם תהיו זכאים לקבל.

שאלות נפוצות בנושא החזרי מס בגין סיום לימודים

לרשותכם עומדות שתי אפשרויות עיקריות שלקבלת החזר מס בגין סיום לימודים. הראשונה היא לשלוח באמצעות המעסיק את האישור שסיימתם את הלימודים, כך שתוכלו לקבל את החזר המס במקום. השנייה היא בסוף כל שנה להגיש בקשה להחזר מס עם האישור שסיימתם את הלימודים – ולקבל רטרואקטיבית על כל השנה.

את מרבית האנשים התהליך פחות מעניין, מה שמעניין אותם זה לראות את הכסף בחשבון הבנק. אז באופן עקרוני את הכסף ניתן לראות בחשבון הבנק ברוב המקרים כ-90 יום מאישור החזר המס. בחלק מהמקרים אפילו תוכלו לראות את הכסף כבר לפני המועד הזה, מדובר על המועד המקסימאלי.

בהחלט כן! אתם יכולים לקבל יותר מהחזר מס אחד, כל זאת בהתאם לזכאות שלכם על פי החוק במדינת ישראל. אם אתם זכאים לקבל החזר מס בגין סיום לימודים וביחד עוד החזרי מס אחרים, אתם יכולים לקבל אותם בעת ובעונה אחת.

הבעיה המרכזית בכך שמגישים בקשה עבור החזר מס בגין סיום לימודים באופן עצמאי זה שרובכם לא מכירים את התהליך. אתם עשויים למצוא את עצמכם הולכים לאיבוד בין שלל הליכים בירוקרטיים וזה עשוי לגזול מכם זמן יקר ולא מעט מאמצים שאולי יגרמו לכם לוותר.

מרבית החברות החיצוניות שמציעות לסייע לכם עם הגשת הבקשה עבור החזר מס בגין סיום לימודים יגבו מכם אחוזים בהתאם לגובה ההחזר שאתם צפויים לקבל. ככל שההחזר יהיה גדול יותר, כך האחוז מהסכום יגדל גם הוא – תוכלו לברר מראש עם כל חברה כמה תאלצו לשלם.

שאלות נפוצות בנושא החזרי מס בגין לימודים

בהחלט כן! אם אתם חושבים שמגיע לכם סכום גבוה יותר על החזר מס לסטודנטים – תוכלו לערער על הקביעה. את הערעור מוטב לבצע לאחר התייעצות עם אנשי מקצוע, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם באמת צריכים לקבל יותר. לרוב רשויות המס לא טועות, לכן אתם צריכים להבין לעומק את הסיבה שגרמה לטעות.

אתם לא צריכים לחכות חודשים רבים על מנת לקבל את הכסף המגיע לכם בעקבות החזר מס לימודים אקדמיים. ברוב המקרים את תקבלו את כל הכסף עד כ-90 יום ממועד הגשת הבקשה, במקרה של עיכובים מוטל ריבית על הסכום.

אם לא עברו 6 שנים מהמועד שבו סיימתם את התואר השני, אתם תוכלו לקבל החזר מס בגין תואר שני רטרואקטיבי. אם עברו 6 שנים, אז לא תוכלו לקבל את החזר המס.

ממש לא! אתם יכולים להשאיר את כל החששות שלכם מאחור. כיום תוכלו להגיש בקשה מסודרת להחזר מס מכל מקום ובכל זמן. אם אתם חוששים להסתבך תמיד תוכלו להיעזר בחברה חיצונית שתלווה אתכם לכל אורך הדרך.

מה שאתם צריכים לדעת זה שאין לכם שום סיבה לחשוש בכל מה שקשור לנושא של החזר מס בגין סיום לימודים. אם רשויות המס הודיעו לכם שאינכם זכאים לקבל את ההחזר – אתם יכולים לערער או להמשיך בשגרת היום שלכם ללא כל הפרעה.

החזר מס למשקיעים בשוק ההון

כן, כל רווח המתקבל ממכירת מניה או נייר כלשהו בשוק ההון חייב במס על פי השיעורים הקבועים בחוק.

כן, בדיוק כפי שישי מס על רווח כך יש החזר מס על הפסד אך הוא לא ניתן בצורה אוטומטית! לכן חשוב ביותר להגיש את טופס מגן המס לרשות המיסים בזמן ובצורה מדויקת!

כן, כל אחד יכול לגשת לאתר רשות המיסים, להוריד את טופס מגן המס, למלא ולשלוח אותו. יחד עם זאת אי מילוי הטופס או מילויו בצורה שגויה עלולים לסבך אתכם עם רשות המס ולגזול מכם זמן וכאב ראש לכן עדיף לעשות זאת בעזרת בעל מקצוע מנוסה בתחום.

כל נייר ערך שנמכר בשוק ההון, המס עבורו מחושב בהתאם למחיר המכירה לעומת מחיר הרכישה. במידה ומכרתם נייר ערך כלשהו ברווח, עליכם להצהיר על כך ולשלם עליו מס. ניתן וחובה לעשות זאת דרך טופס מיוחד לרווחים משוק ההון הקיים באתר רשות המיסים. באותה מידה ניתן לקזז הפסדים על ידי מכירה בהפסד של אותו נייר ערך, הצהרה על כך וקבלת 'מגן מס' בשיעור זהה לשיעור המס הקיים על רווח: 25% מס על מניות ו-15% מס על אגרות חוב.

כל יועץ מס או רואה חשבון יכולים לעזור לכם למלא את טופס מגן המס ולתת לכם ייעוץ אישי על קניית ומכירת ניירות ערך בצורה חוקית וחכמה כך שתוכלו למזער את ההפסדים ולהפיק את הרווחים הגבוהים ביותר מהשקעה בניירות ערך בכל שנה.

לסיכום, השקיעו את כספכם בתבונה ואל תשכחו שמגיע לכם החזר מס על הפסדים. נקווה שלא יגיעו, אך גם אם תפסידו כסף בהשקעות בניירות ערך זכרו שאתם יכולים לקבל 25% מס קיזוז על הפסדים בשוק ההון וזה יכול להגיע לסכומי כסף משמעותיים.

צריכים עזרה בתחום החזרי מס עבור משקיעים בשוק ההון והחזרי מס אחרים? פנו אלינו ונעזור לכם עם מילוי הטפסים הנדרשים והגשתם בזמן לפני תום שנת המס, בהצלחה! 

החזר מס בגין פיצויים

כל מי שפוטר מעבודתו וקיבל מענק פיצויים או בדרך לקבל פיצויים רשאי לקבל החזר מס על הכסף הנכנס לחשבונו במידה ויידע כיצד ומתי להפקיד ולמשוך את הכספים המגיעים לו על פי חוק.

כל הכנסה חייבת במס אך יש דרכים פשוטות ומתוחכמות כאחד לדאוג לכך שתשלמו כמה שפחות על משיכת כספי הפיצויים בין אם דרך פריסתם או בדרך אחרת.

מטבע הדברים פיצויים על פיטורים ממקום עבודה נעשים עבור שכירים כמעט באופן גורף. יחד עם זאת יש מקרים בהם אתם זכאים לפיצויים ממקום עבודה אחד אך התחלתם לעבוד במקום אחר ואתם מקבלים ממנו משכורת חדשה או שבנוסף לכך פתחתם תיק עצמאי כעוסק פטור, עוסק מורשה או חברה ואז אפשר לקזז הפסדים מול רווחים במקרים אלה.

כל מי שפוטר ממקום עבודתו וזכאי לפיצויים יכול להפקיד  ולמשוך את הכסף לאחר קבלתו אך חשוב לדעת שמשיכה מוקדמת או מלאה של כספי הפיצויים ללא בדיקה יכולים לעלות לכם בתשלום מס בשיעור גבוה ממה שהייתם יכולים לשלם ובסכום פיצויים נמוך יותר ממה שמגיע לכם ולכן חשוב להיעזר בידע מקצועי ולקבל סיוע לגביי כספי הפיצויים שלכם.

גובה המענק או תשלום הפיצויים המגיע לכם נמצא ביחס ישיר לשנות העבודה שלכם במקום העבודה ולשכר שקיבלתם. אתם יכולים לקבל את מלוא הסכום בפעם אחת אך אז תידרשו לשלם מס גבוה יותר או לחלק אותו לתשלומים ואז תשלמו פחות מס סך הכול על אותו הסכום שקיבלתם.

עומדים לקבל כספי פרישה או פיצויים? מתלבטים איך לקבל את הכסף, לאן להפקיד אותו ומתי למשוך אותו? זה הזמן לפנות לבעל מקצוע מוביל בתחום שיסייע לכם. מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר עוד היום לקבלת מענה מלא וליהנות מעזרה וייעוץ בתחום זה כמו גם בכל התחומים האחרים הקשורים להחזר מס מכל סוג. בהצלחה.

החזר מס בגין לידה

לאחר הלידה האישה וגם בן או בת זוגה נהנים מהוספה של נקודות זכות עבור הרך הנולד ועד הגיעו לגיל  5. האימא ממשיכה ליהנות מנקודות זיכוי מופחתות עד הגעת הילד או הילדה לגיל 18.

במדינת ישראל נהוג לתת רק 14 שבועות חופשת לידה לכל אישה יולדת. זהו זמן קצר יחסית לאורך חופשות הלידה הניתנות במדינות מערביות רבות. יחד עם זאת אישה אשר ילדה ונמצאת בחופשת לידה יכולה להאריך את חופשת הלידה שלה עד לשנה. בזמן זה היא אינה מקבלת תשלום אך לפעמים הלידה מתרחשת באמצע השנה ונוצר מצב בו מגיע לה החזר מס על החודשים בה היא עבדה.

אפשר לקבלת החזר מס בגין עבודה חלקית בשנת מס בשל לידה ללא קשר לסיבות אחרות בעטיין מגיע לך החזר מס. את החזרי המס ניתן לקבל עבור שנים קודמות ועד 6 שנים אחורה ואף ליהנות מריבית והצמדה על הכסף.

אפשר להגיש בקשות להחזר מס לבד אך הגשה לא נכונה יכולה לעכב את אישור הבקשה או אפילו לגרום לכך שלא תאושר. מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע ולקבל מידע מדויק ומפורט לגביי כל הזכויות המגיעות לך כאישה שהביאה ילד לעולם וזכותה ליהנות לא רק מהילד אלא גם מהטבות המס השונות המגיעות לה בעקבות כך.

מתעניינים בהגשת בקשה להחזר מס בגין לידה? פנו אלינו עוד היום ונדאג לטפל בבקשה שלכם במהירות ובצורה מדויקת כך שתקבלו את החזר המס במלואו תוך זמן קצר ישירות לחשבונכם.

החזר מס לבעלי ביטוח אובדן כושר עבודה

כל מי שיש לו פוליסת ביטוח מסוג זה זכאי להחזר מס קבוע על תשלומי הביטוח אותם הוא משלם או המעסיק משלם עבורו.

את החזר מס בגין אובדן כושר עבודה כמו החזרי מס רבים אחרים אפשר לדרוש לקבל מרשות המיסים עד 6 שנים אחורה בגיבוי כל המסמכים הדרושים לכך.

אחוז המס המגיע לכם כהחזר מס עבור ביטוח אובדן כושר עבודה הוא 2.5% מהשכר אותו אתם מקבלים. שימו לב שבשילוב עם החזר המס מקופת הגמל עבורה מפריש לכם המעסיק לא ניתן לקבל יותר מ-7.5% אחוזים כך שעליכם לוודא שלא חרגתם מאחוז זה על מנת שלא להפסיד כסף.

בוודאי שאפשר, הוצאה על ביטוח אובדן כושר עבודה כמו הוצאות רבות אחרות בעסק יכולות להיחשב עבורכם כהוצאה מוכרת ולחסוך לכם אלפי שקלים מדי חודש וכל שנה.

עבור עסק עצמאי חשוב מאוד להכיר את כל הסעיפים בגינם מגיע לעסק שלכם ליהנות מהטבות מס והחזר מס וחבל לפספס כספים אלו על חוסר ידיעה וחוסר הכרת החוק. מתפקידם לדעת זאת בעלי העסק אך הטיפול בכך צריך להיעשות על ידי רואה חשבון או יועץ מס מוסמך שיהפוך כל אבן ולא יחסיר אף פינה על מנת לדאוג שהעסק שלכם יתנהל בצורה חכמה ורווחית מהצד של הוצאות העסק והחזרי המס המגיעים לכם מכל סיבה שהיא.

חשוב שכל שכיר או בעל עסק יכיר את כל האפיקים באמצעותם אפשר ליהנות מהטבות מס נוספות ולחסוך כסף המופרש ממקום העבודה בין אם כשכיר או כעצמאי ולקבל החזר מס על הוצאה מוכרת.

על כל אלה ועוד תוכלו לקבל מידע מקיף וייעוץ אישי. השאירו פרטים או צרו קשר עכשיו ותקבלו את כל העזרה לה אתם זקוקים על מנת להבטיח את קבלת החזר המס המגיע לכם על פי החוק. חסכו את ההתרוצצות וכאב הראש ותנו לבעל מקצוע לטפל בכם עד לקבל ההחזר במהירות האפשרית. בהצלחה.

החזר מס לגרושים

ייתכן ומגיע לכם החזר מס בתנאים אישיים הקשורים לחלוקת הרכוש הנקבע בהסכם הגירושים שלכם גם אם אין לכם ילדים ובנוסף הורים לילדים המשלמים מזונות זכאים להחזר מס בשווי נקודת זכות נוספת.

במקרים של החזרי מס על רכוש במסגרת הסכם גירושים קיים רצוי להתייעץ עם עורך דין על מנת להבין מה בדיוק מגיע לכם וכל מקרה לגופו. במקרה של הורה גרוש המשלם מזונות נקודת הזיכוי הנוספת מגיעה לו בכל מקרה אך עליו לדאוג שרשויות המס תהינה מעודכנות לגביי הסטטוס שלו ולדאוג לכך שהמעסיק או רואה החשבון שלו במידה והוא עצמאי, יעדכן את רשויות המס על כך על מנת שיוכל ליהנות מהחזר המס שאותה נקודת זיכוי מקנה.

על מנת ליהנות מנקודת הזיכוי במס עבור הורה גרוש המשלם מזונות יש לדאוג שרשום לכם סטטוס גרוש בספח תעודת הזהות וכן לדווח למעסיק ולרשום בטופס 101 במקום העבודה החדשה סטטוס זה. רק רישום נכון יאפשר לרשות המס לזהות את הסטטוס שלכם ולעדכן אוטומטית את סך נקודות הזכות המגיעות לכם.

במידה ושכחתם או טעיתם במילוי הטופס וברישום בתעודת הזהות מומלץ לפנות לעורך דין עם כל המסמכים וייתכן ותוכלו לקבל את הסכומים המגיעים לכם במידה ותעמדו בכל התנאים. מדובר באלפי שקלים ולכן כדאי עבור כל מי שהתגרש, לאסוף את כל המסמכים הדרושים, לפנות לעורך דין ולדאוג לכך שזכויותיכם יישמרו.

לסיכום, גירושים הוא עסק יקר תרתי משמע, ועבור הורים גרושים המשלמים מזונות, הסכומים המשולמים יכולים להיות גבוהים מאוד. לכן היכן שיש ביכולתכם להתקזז ולקבל החזר מס עשו זאת בהקדם בין אם עצמאית או דרך יועץ מס ורואה חשבון מוסמכים שיעזרו לכם לממש את זכותכם וליהנות מהחזר המס.

פנו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי מקיף בתחום עבור החזרי מס לגרושים, החזרי מס לעצמאיים ולשכירים ולכל הסקטורים הנוספים. זה הזמן לעמוד על הזכויות שלכם ולקבל את החזר המס המגיע לכם מהמדינה. בהצלחה.

החזר מס לחברות

החזר מס חברות הוא החזר מס המגיע כל חברה אשר שילמה יותר מדי מיסים במסגרת המקדמות שנקבעו לה. ניהול נכון ומעקב אחר ההכנסות וההוצאות של החברה הם כלים חישובים לשמירה על רווחיות החברה.

מדובר בהגדרה סמנטית בלבד. מס חברות הוא למעשה מס הכנסה על הכנסה עליו משלמת החברה. מס הכנסה גובה את תשלומיו מכל הגופים בישראל בין אם שכירים, עצמאיים או חברות. יחד עם זאת כאשר עסק מוגדר כחברה הוא נהנה משיעור מס מופחת.

כפי שניתן לקבל החזר מס לשכירים ולעצמאיים (עד 6 שנים אחורה) כך גם ניתן לקבל החזר מס לחברות. תפקידו של רואה החשבון של החברה לדעת בכל רגע נתון מה המצב הפיננסי של החברה, כמה מקדמות שולמו, כמה הכנסות ורווחים הגיעו לחברה ועליו לבצע בסוף שנה דו"ח מרוכז ולדאוג לכך שבקשות החזר המס יוגשו לרשות המיסים בצורה תקינה ובזמן.

כפי שוודאי הבנתם, ניהול חשבון החברה הוא מרכיב חשוב בהצלחתה וניהול חכם יכול לחסוך חברה סכומי כסף גדולים. חשוב להכיר את כל המרכיבים והפרמטרים המזכים חברה במס וכיצד ניתן לגלם הפסדים לטובת החזר מס כל שנה.

חשוב לזכור שלפעמים כדאי לכם לפתוח חברה במקום עוסק מורשה למשל וליהנות מהטבות מס ושיעורי מס נמוכים יותר בהתאם לסוג העסק שלכם, כמות העובדים בו, נפח ההוצאות לעומת ההכנסות ועוד.

זקוקים לייעוץ פיננסי וראיית חשבון לעסק שלכם? ניהול נכון של חברה מתחיל בניהול פיננסי מקצועי. בעלי חברה ולא בטוחים מהאם מגיע לכם החזר מס? השאירו פרטים או צרו קשר ונשמח לחזור אליכם למתן ייעוץ מקצועי בתחום החזרי מס לחברות, החזר למס לשכירים ולעצמאיים וכל סוגי החזר המס הקיימים לרבות החזר מס בגין מחלה ועוד.

פתיחת חברה בהגדרה יכולה להיות שווה עבורכם כסף רב. חברות מקבלות מהמדינה הטבות ומענקים ואין ספק שזו יכולה להיות מסגרת העסק המתאים לכם. רוצים לדעת איך עובד הרישום לפתיחת חברה וקבלת הטבות המס לחברות? פנו אלינו וקבלו ייעוץ מקצועי מלא בתחום. בהצלחה.

החזר מס לחולים במחלה קשה

כל מי שעמד בפני וועדה רפואית מטעם ביטוח לאומי וקיבל אחוזי נכות מלאים או חלקיים לפי הגדרת הוועדה זכאי לגשת עם אישור הוועדה לרשות המס ולהגיש בקשה להחזר מס בגין אותה מחלה קשה.

את הבקשה להחזר מס ופטור ניתן להגיש עד 6 שנים אחורה עבור אותה מחלה בה חליתם. בנוסף מגיע לכם 4 אחוזי ריבית על כל שנה במידה והאירוע קרה עד שש שנים אחורה.

יש רשימה של מחלות קשות וקריטריונים שונים שאם תעמדו בהם תהיו זכאים להחזר המס. פרטים מלאים על הקריטריונים אפשר למצוא באתר הרשות או ביטוח לאומי וכן לקבל מידע נוסף כאן.

כן זה אפשרי אך לא מומלץ כיוון שאי עמידה בתנאי הרשות ומילוי לקוי של הטפסים או החסרה של הטפסים הרלוונטיים לאישור ההחזר עלולים למנוע מכם את האישור ולגרום לכם להפסיד אלפי שקלים שמגיעים לכם כל חודש. אל תוותרו על האפשרות לקבל החזר מס גבוה והקדישו מעט זמן כך שתוכלו ליהנות מהכסף למשך שנים קבות קדימה ולקבל פיצוי ולו כלכלי על מצבכם הבריאותי.

צריכים סיוע בהגשת בקשה לגביי החזר מס בגין מחלה קשה או החזר מס מכל סיבה שהיא? נשמח לסייע לכם ולתת לכם את הטיפול המקצועי ומהיר ביותר שיבטיח את הגשת הבקשה בצורה מדויקת כך שאותו פקיד שומה שיקבל את המסמכים שלכם לא יעכב אתכם ולא תהיה בידיו ברירה אלא לאשר את הבקשה שלכם להחזר המס המגיע לכם.

זקוקים לעזרה בנושא אחר הקשור להחזר מס מכל סוג? מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא הקשור להחזרי מס כגון החזר מס לשכירים, החזרה מס למשפחה חד הורית ועוד.

מוזמנים להשאיר פרטים או לפנות אליו עוד היום לקבלת מענה מהיר ומלא, לפתיחת תיק מול רשויות המס, הגשת בקשות לפטור והחזרי מס בדרך המהירה והטובה ביותר ובצורה המקצועית ביותר. 

החזר מס למשפחות חד הוריות

כן, מינו של ההורה לא משנה ובין אם מדובר באב או אם חד הוריים, לשניהם מגיע לקבל את מלוא הטבות המס המגיעות על פי החוק להורים במשפחה החד הורית.

כן, כל הורה המגדל לבד את ילדיו בין אם לאחר גירושים או שהביא את הילד בצורה עצמאית וללא בן זוג זכאי ליהנות מהטבות המס המוגדרות בחוק להורה במשפחה חד הורית.

לא, ניתן לקבל את הטבות המס עבור כל אחד מהילדים בנפרד. יחד עם זאת הורה לילד אחד זכאי להטבת מס מיוחדת.

על מנת ליהנות מהטבות המס ומהחזרי המס רטרואקטיבית יש צורך למלא טפסים ולדאוג שקיים רישום מלא שלכם ושל הילדים בכל המקומות הרלוונטיים: לשכת האוכלוסין, ביטוח לאומי ורשות המס. רק רישום תקין יאפשר לכם ליהנות מהטבת המס.

מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מלא על הטבות המס והחזרי המס המגיעים לכם כמשפחה חד הורית, כשכירים או כעצמאיים.

נשמח לספק לכם את כל הפרטים, לפתוח עבורכם בקשה חדשה ולדאוג שכל הזכויות שלכם יקוימו בהקדם האפשרי. הטבות מס ונקודות זיכוי הן זכות בסיסית המגיעה לכל אזרח ובמצטבר הן יכולות להגיע לאלפי שקלים בשנה המקוזזים משתלום המס שלכם. עבור הורים במשפחה חד הורית זו עזרה משמעותית שמאפשרת לכם גם לגדל את הילד וגם לצאת לעבודה ולהשתכר כראוי אפילו אם השכר הבסיסי אותו אתם מקבלים לא גבוה. קיזוז המס מאפשר לכם לקבל את המקסימום האפשרי מהמשכורת ואפילו להגיע למצב בו אינכם נדרשים לשלם מס הכנסה כלל!

משפחה חד הורית זכאית ליהנות מהטבות מס והחזרי מס, אל תוותרו על הזכות המגיעה לכם בחוק ונצלו את ההזדמנות לבקש החזרי מס עד 6 שנים לאחור.

רוצים לדעת עוד על הטבות המס המגיעות לאב או אם במשפחה חד הורית? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות. בהצלחה!

החזר מס לשכירים 2017

כל אזרח זכאי לקבל החזר מס במידה ומגיע לו עד 6 שנים אחורה ללא קשר לשנה בה עבד מספר חודשים או שנה מלאה. כל שנת מס מחושבת בנפרד לכן אם עבדתם רק כמה חודשים בשנה מסוימת ועבדתם שנה מלאה בשנה לפניה או אחריה עדיין מגיע לכם החזר מס על אותה שנה בה עבדתם חלקית.

אין קשר בין השניים. תיאום מס צריך לעשות כל מי שעובד יותר מעבודה אחת במקביל, היא חוסכת לכם הרבה כסף ובלעדיה אפשר להפסיד עד 50 אחזו מס על אחת העבודות. החזר מס יכול להיות משולם לכל מי שזכאי לך עבור עבודות קודמות.

כמו פתיחת תיק עצמאי ועוד עשרות פעולות הקשורות למס, אפשר לעשות זאת לבד אך זה לא מומלץ. במקום ללכת לאיבוד עם טפסים ולהתרוצץ בין גופים מנהליים עדיף לפנות לבעל מקצוע שיעשה עבורכם את העבודה, יגדיל משמעותית את סיכוי קבלת הבקשה שלכם וידאג שתקבלו את ההחזר במהירות.

כל מי שעבד כשכיר במהלך 6 השנים האחרונות זכאי לקבל החזר מס (במידה ומגיע לו) על כל אחת מהשנים הללו בנפרד. כלומר החישוב נעשה לגביי כל שנה אך החזר המס משולם על כל השנים יחד, תלוי על איזה שנים הגשתם את הבקשה. עבדתם בכמה מקומות עבודה או כמה חודשים בשנה? כנראה אתם זכאים להחזר מס. קל לבדוק זאת, איש מקצוע מנוסה בתחום יכול לברר זאת עבורכם ולדאוג להגיש את הבקשה בצורה נכונה מול רשות המס כך שהתיק שלכם יתקבל בהצלחה והחזר המס יועבר ישירות לחשבון הבנק שלכם במידה ותהיו זכאים לכך.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום החזרי מס לכל מטרה. בהצלחה.

החזר מס עבור הפקדות לביטוח חיים וקופת גמל

כל מי שעובד בחברה כשכיר והן עצמאיים המעוניינים להפריש חלק משכרם לקופות אלה, יכולים לעשות זאת. עצמאים בצורה פרטית ושכיר דרך מקום העבודה והמעסיק שלו.

שיעורי המס המגיעים לכם כהחזר על הפקדה לקופת גמל ולביטוח חיים הם 25 ו-35 אחוזים בהתאמה. החישוב הוא שנתי ואתם צריכים להוסיף את הסכומים הללו בדוח השנתי במידה ואתם עצמאים ולדאוג לכך שקיבלתם את ההחזר במידה ואתם שכירים דרך התלוש ובדיקה תכופה בחשבון הרשום על שמכם בקופות אלה.

בביטוח החיים קיים מרכיב ריסק במקרה של מוות בו משולמים פיצויים באופן חד פעמי ואין בהם מרכיב חסכוני. לעומת זאת פוליסת ביטוח נאספת וניתנת לאחר גיל הפרישה.

צריכים עזרה וייעוץ מקצועי בנושא הפקדות כספים לקופת גמל ולביטוח חיים? לא בטוחים האם מגיע לכם החזר מס? באפשרותכם לקבל החזרי מס שונים עד 6 שנים אחורה רטרואקטיבית וחבל לוותר עליהם אם מגיע לכם לקבל אותם.

צרו קשר עוד היום והבטיחו את הכספים הללו לפני שיעבור הזמן המגיע לכם לקבל אותם. זכרו שמדובר באלפי שקלים ולא בשקלים בודדים. אזרחים רבים לא מודעים כלל להחזרי המס והטבות המס הרבים הגיעים להם ומעדיפים לא להתעסק בזה ולסמוך על המעסיק שלהם במקום העבודה.

אל תהיו בין אלה הטומנים את הראש בחול והבינו שהשקעה קטנה יכולה להיות שווה עבורכם כסף רב. לבד זה אפשרי אך קשה ולא יעיל כיוון שאתם יכולים לא רק לאבד כסף אלא גם להסתבך עם רשות המס ולאבד ימים ושעות של טיפול בתיק. איש מקצוע מנוסה בתחום יעשה את העבודה ביעילות רבה יותר עם תוצאות טובות יותר. זה הזמן לנהל את הכסף המגיע לכם בחוכמה. בהצלחה.

פנו אלינו עוד היום ותיהנו מהשירות המקצועי ביותר בתחום החזרי המס מכל סוג.

שירות אישי ומקצועי ללא תחרות. נדאג שתקבלו את כל הכסף שמגיע לכם מהמדינה בלי פשרות תוך כדי עמידה בכל הקריטריונים והתנאים לקבלת החזר מס מכל סוג ישירות לחשבונכם.

השאירו פרטים עוד היום או צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות מהמומחים שלנו בתחום החזרי המס לכל מטרה. נצלו את ההזדמנות ליהנות מהחזרי מס עד 6 שנים אחורה, בהצלחה!

החזר מס בגין שינויים במשכורת

שכירים רבים אינם מודעים להחזרי המס המגיעים להם בעקבות שינוי במשכורת. שיטת התשלום לפי מדרגות מס מאפשרת לדעת כמה בדיוק אתה אמור לשלם בכל חודש וניהול נכון של העבודה מול המעסיק יכולים לייעל עבורך את העבודה ואת שעות העבודה ולדאוג לכך שלא תעבוד יותר שעות בפחות כסף.

מעצם ההגדרה משכורת מיוחסת לשכיר ולא נהוג לומר שעצמאי מרוויח משכורת, אך העיקרון דומה. גם שכיר וגם עצמאי משלמים מיסים בהתאם לגובה הכנסתם ותנאיהם המיוחדים המזכים אותם במס. כל מקרה לגופו. יש מי שזכאים להחזר מס גבוה יותר בשל העובדה שהם מנהלים משפחה מרובת ילדים למשל ואז כל ילד מזכה את ההורה בנקודת זכות נוספת, או מקרים בהם העובד הוא נכה עם אחוזי נכות מוכרים. כל מקרה לגופו ולכן חשוב שכל אחד יבדוק את הסטטוס בו הוא נמצא מול רשות המס וידאג לשלם כמה שפחות מיסים במסגרת החוק המאפשר זאת.

שינוי משכורת היא לא סיבה מובהקת לזכאות להחזר מס. בשונה מסיבות אחרות ברורות יותר המזכות אתכם במס בקלות שינוי במשכורת לא תמיד בא לידי ביטוי בצורה בולטת או מובנת. גורם מקצועי הבקיא בכל הניואנסים של רשות המיסים ומעודכן בחוקים האחרונים יוכל למצוא את הדרך הטובה ביותר להשיג את החזר המס המגיע לכם. יש סעיפים מיוחדים בפקודת המס שבוודאי אינכם ומכירים ולכן פנייה לבעל מקצוע היא צעד חכם שיכול להיות שווה עבורכם כסף רב מדי חודש.

פנו אלינו ונעזור לכם, נבדוק את זכאותכם ונדאג שתקבלו את החזר המס המגיע לכם לפי החוק. אלפי לקוחות מרוצים כבר זכו לקבל את כסף שכלל לא ידעו שמגיע להם, נשמח להפתיע גם אתכם לטובה.

חייגו עכשיו או השאירו פרטים באתר וקבלו ייעוץ מקצועי עבור החזרי מס מכל סוג, החזרי מס לשכירים או לעצמאיים וכל החזר מס אחר >>

אל תוותר על זכותך להחזר מס, התקשר עכשיו, בהצלחה!

החזר מס בגין קבלת קצבה חודשית מביטוח לאומי

מקבלי קצבאות רבים זכאים להחזר מס או לפטור מס מלא או חלקי. מי שמקבל קצבת נכות, קצבת זקנה ומגוון קצבאות אחרות זכאי ליהנות מהחזר המס. לא יודעים אם אתם כבר מקבלים את החזר המס בגין קצבת ביטוח הלאומי שלכם? אנו נדאג לבדוק את הסטטוס שלכם ולהגיש בקשה לקבלת ההחזר במידה ופספסתם את הרישום.

אזרחים הזכאים לקצבת ביטוח לאומי מסיבות שונות יכולים ליהנות מהחזר מס מלא, פטור ממס או קבלת נקודות זיכוי. כל מקרה נבחן לגופו כאשר יש גם אפשרות שמגיע לכם החזר כפול או מס הכנסה שלילי. כך או כך בדיקה יכולה להיות שווה עבורכם כסף רב כל שנה במידה ואתם מוגדרים כזכאים לקצבה מביטוח לאומי או להחזר מס ואינכם מקבלים אותם עדיין.

לא, מס הכנסה יכול לזכות אתכם במס במקביל מסיבות שונות. החזר המס מצטבר ואתם יכולים להגיע אפילו לכמה אלפי שקלים בחודש המגיעים לכם כהחזר מס. פנו אלינו עוד היום ונבדוק זכאותכם ונגיד את הבקשה להחזר מס בהקדם האפשרי מרשות המס.

לא, קיימות סיבות רבות בגינן אפשר לקבל החזר מס פרט למי שמקבל קצבאות ביטוח לאומי. הסיבות בזכותן אפשר לקבל החזר מס פרט לקצבאות ביטוח לאומי רבות החל מסיבות אישיות, משפחתיות ומקצועיות והן מגיעות לכל האזרחים מין השורה, שכירים, עצמאים וחברות.

החזרי מס אפשר לקבל בגין אובדן כושר עבודה, בשל רכישת דירה או קרקע, עבור משפחות חד הוריות ועוד.

פנו אלינו עוד היום ונבחן את הסטטוס שלכם ברשות המס ללא עלות ואולי תגלו שמגיע לכם החזר מס על בסיס חודשי קבוע, דבר שיכול להיות שווה לכם כסף רב מדי חודש.

צריכים עזרה בכל עניין מס אחר? נשמח לתת לכם שירות מקצועי ללא תחרות. חייגו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם שיחת ייעוץ אישי לגביי הסטטוס שלכם ברשות המס ובביטוח לאומי ואולי נמצא את החזר המס המגיע לכם שטרם קיבלתם מסיבה כזאת או אחרת. בהצלחה! >>

החזר מס חינוך מיוחד

ברגע שילדכם נכנס למסגרת חינוך מיוחדת כבר מגיל הגן אתם זכאים לקבל עבורו נקודות זיכוי נוספות כהחזר מס לכל דבר.

כל ילד הנמצא בחינוך המיוחד ויש לכם את האישור לכך, מזכה אתכם ב-2 נקודות זיכוי מס נוספות המתקזזות מסכום הברוטו בתלוש השכר שלכם. שוויה של כל נקודת זכות נכון לשנת 2020 הוא 219 שקלים.

לא, באפשרותכם לצבור נקודות זיכוי למס בגין כל סיבה שהיא גם עבורכם וגם עבור ילדים אחרים שיש לכם, וכן מסיבות אישיות, משפחתיות או מקצועיות בהתאם לפקודת מס הכנסה ולקריטריונים הקבועים בחוק לקבלת נקודות זיכוי מס נוספות.

ניתן להגיש את הבקשה דרך משרדי רשות המס או בצורה מקוונת אך יש לעמוד בכל התנאים ולהגיש את כל המסמכים הדרושים על מנת שהבקשה תאושר ולא תידחה או תעוכב.

מומלץ לעשות זאת דרך גורם מקצועי כמו יועץ מס או רואה חשבון מנוסים בתחום שיגדילו את אחוז ההצלחה שלכם לקבלת הבקשה ואישורה בהקדם האפשרי וישיגו עבורכם את המקסימום האפשרי מהחזר המס במסגרת החוק ובהתאם לשינויים המתרחשים מדי פעם בפקודת מס ההכנסה. 

משרדנו מטפל בכל החזרי המס המוגדרים בחוק החל מהחזר מס על אובדן כושר עבודה, החזר מס לאם חד הורית, החזר מס בגין פיטורים וכן בכל התחום של החזר מס לאקדמאים, שכירים, עצמאים וחברות. אנו מטפלים גם בהחזרי מס רכישה ומס שבח, החזרי מס על הפסדים בשוק ההון וכדומה.

תחומים נוספים בהם אנו מטפלים: פדיון מוקדם של קופת גמל וקרן פנסיה והשגת עד 35% החזר מס עבור שורה ארוכה של תחומים לרווקים ובעלי עסקים, הורים ומשפחות, גמלאים, פריסת פיצויים ועוד.

מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל המידע הרלוונטי עבורכם. בהצלחה. >>  

החזר מס למשלמי מזונות

כן, הורה המשלם מזונות זכאי לקבל נקודת זיכוי אחת נוספת למס. נקודה זאת ניתנת בנוסף לנקודות אחרות המגיעות לאותו הורה.

נקודת זיכוי אחת למס שווה 219 שקלים נכון לשנת 2020 כאשר סכום זה מתעדכן מדי פעם (אם כי בשיעור נמוך של שקל או שניים מדי שנה). כל אזרח זכאי ל-2.25 נקודות זיכוי לכל הפחות ועליהן ניתן לצבור נקודות נוספות בהתאם למצב האישי, המשפחתי והתעסוקתי של אותו אזרח.

הורה גרוש המשלם מזונות חייב לעדכן את המעסיק שלו בכך על ידי הצגת מסמכי הסכם הגרושים בהם רשומים פרטי תשלום המזונות. בנוסף עליו לעדכן את תעודת הזהות שלו ברשות האוכלוסין.

לא, הטבת המס בשווי נקודת זיכוי מס אחת מגיעה להורה גרוש המשלם מזונות גם במידה והוא עצמאי אך עליו לדאוג למלא את המשבצת המתאימה בדו"ח ההוצאות וההכנסות השנתי אותו עליו להגיש כל שנה. עליו לדאוג לרשום את פרטי הזהות של הילדים ולהצהיר על הסטטוס המשפחתי שלו בטופס ה-1301 אותו הוא מגיש לראשות המס בתום כל שנה.  

לא בטוחים האם אתם מקבלים את הטבת המס המיועדת להורה גרוש המשלם מזונות? פנו אלינו עוד היום ונשמח לבדוק את זכאותכם לקבלת החזר המס הרלוונטי והחזרי מס אחרים שייתכן ומגיעים לכם בנוסף.

משרדנו מתמחה בהגשת כל סוגי החזרי המס הקיימים: החזרי מס למשפחות חד הוריות, החזרי מס בגין נכות או מחלה קשה, החזר מס בגין אובדן כושר עבודה ועוד.

נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ראשוני בנושא ללא התחייבות ולהגיש עבורכם את הבקשות להחזר מס. את הבקשות להחזר מס ניתן להגיש באופן עצמאי בצורה מקוונת דרך האינטרנט או בהגעה למשרד פקיד בשומה אך אין ספק ששליחת הבקשה בעזרת גורם מקצועי עדיפה שכן היא בעלת סיכוי גבוה יותר להתקבל משום שהיא מוגשת ללא רבב, כולל כל המסמכים הדרושים כך שאתם יכולים להרגיש ביטחון מלא שבקשתכם תתקבל ב-100%! 

צרו עמנו קשר עוד היום ותנו לנו לחסוך מכם את כאב הראש והבירוקרטיה הכרוכים בכך כמו גם את הזמן הרב וההתרוצצות בין משרדי רשות המס. בהצלחה!

החזרי מס בגין פיטורין

כן, החזר מס יכול להיות משולם עד 6 שנים אחורה ולכן גם אם פוטרתם שנה שעברה ייתכן ומגיע לכם החזר מס בגין פיטורים. בדקו זכאותכם עכשיו.

העיקרון הוא לחשב את גובה המס ששילמתם לפי מדרגת המס בה אתם נמצאים לחלק למספר החודשים שעבדתם. אם אתם נמצאים במדרגת מס גובה כלומר השתכרתם יפה ואתם בעשירון גבוה אך פוטרתם לאחר כמה חודשים בלבד באותה שנה, למעשה שילמתם יותר מדי מס כי תשלום המס מחושב באופן שנתי אך נגבה מכם באופן חודשי ומגיע לכם החסר מס על ההפרש שנוצר עקב פיטוריכם.

כן זה אפשרי אך לא כדאי שכן תשלמו על כך מס רב ולעומת זאת אם תמשכו את הכספי הפיצויים על פיטורין בתשלומי חודשיים לאורך תקופה ארוכה ולא במכה, תשלמו הרבה פחות מס על כך.

ממש לא. נצלו את תקופת הפיטורין לעשות סדר במצב הכלכלי שלכם על ידי מיצוי כל האופציות העומדות בפניכם לקבלת החזר מס המגיע לכם על פי חוק. אל תוותרו על כך והשקיעו מעט זמן וכסף כדי לקבל הרה ביותר כסף בהמשך ולחזור למסלול ההצלחה בעבודה אחרת ולהגיע אליה עם רוח גבית ובכוחות מחודשים אם עזרה כספית שתסייע לכם לעמוד על הרגליים בקלות ובמהירות.

באפשרותכם ליהנות מהחזר מס קבוע ובמקביל להתחיל לעבוד בעבודה חדשה.

זכרו: עם כל הבעייתיות שבדבר, אתם רוצים לשלם כמה שיותר מס הכנסה…

זה אומר שהצלחתם להרוויח טוב במקום העבודה החדש שלכם והלוואי ותשלמו כמה שיותר מס הכנסה כל חייכם….

בהצלחה!

חייגו אלינו עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם עם כל הידע והניסיון הרב שצברנו בתחום ולתת לכם מידע נוסף בנושא זה ובכל תחום החזרי המס בישראל בגין כל סיבה עבור שכירים, עצמאיים או חברות וכן עבור החזר מס מסיבות אישיות או רפואיות ועוד.

רוצים לדעת עוד על רצף קצבה, מס שולי ומושגים נוספים וכן לדעת מה אופן חישוב החזר המס בגין פיטורין? נשמח לספק לכם תשובות בנושא זה ובכל סוגי החזרי המס האחרים: החזר מס לעצמאים, החזר מס בגין חלה או נכות, החזר מס עבור חופשת לידה, החזר מס רכישה ועוד.

משרדנו עזר לאלפי לקוחות מרוצים לקבל את המידע הרלוונטי להם ואת החזר המס המגיע להם מהמדינה ללא בעיות וללא טעויות. בואו גם אתם לבדוק את זכאותכם עוד היום ללא מחויבות ותשלמו רק במידה ונהיה משוכנעים ב-100% בסיכוי ההצלחה של הבקשה לקבל אישור מרשות המס והחזר מס ישרות לחשבון הבנק שלכם בסופו של דבר. בהצלחה! 

קבלו ייעוץ ראשוני ללא התחייבות וללא עלות ותשלום רק על הצלחה במקרה של בדיקת זכאות להחזר מס ופתיחת תיק מול מס הכנסה. חייגו עכשיו >>

החזר מס בגין קרוב משפחה סיעודי

כן, אתם יכולים לבצע זאת לבד בהגעה פיזית למשרד פקיד השומה עם כל המסמכים הדרושים אך אנו יכולים לחסוך את זה מכם וגם להבטיח שבקשתכם לקבלת החזר מס בגין קרוב משפחה סיעוד או כל החזר מס אחר, תתקבל וההחזר יינתן לכם מהר יותר.

ניתן לקבל 35% החזר מס כזיכוי לפי 12.5% משכר קרוב המשפחה המטפל כקיזוז מהוצאות הטיפול בקרוב המשפחה הסיעודי.

למשם אם הרווחתם 50 אלף שקלים בשנה והטיפול הסיעודי עולה לכם 20 אלף שקלים, תוכלו לקבל זיכוי בסך 4812 שקלים עבור קרוב המשפחה הסיעודי לפי החישוב הבא:

12.5% אחוז מ-50,000 שקלים הם 6250 שקלים

20,000 שקלים (ההוצאות הסיעודיות) פחות 6250 שקלים הם 13,750 שקלים

35% מ-13,750 שקלים הם 4812 שקלים הוא גובה החזר המס המגיע לכם

מסתבכים עם המספרים? יש לכם קרוב משפחה סיעודי ואתם רוצים לדעת מה גובה החזר המס המגיע לכם ואיך ניתן לקבלו? אנחנו כאן בשבילכם. משרדנו בעל ניסיון רב בטיפול בכל החזרי המס הקיימים לרבות החזר מס בגין קרוב משפחה סיעודי, החזר מס בגין מחלה קשה או אובדן כושר עבודה ועוד.

פנו אלינו ונשמח לעזור לכם עם הבקשה שלכם, ניתן לכם טיפים ונסייע לכם להגיש בקשה כמו שצריך כך שפקיד השומה המטפל בבקשה יבין בקלות את כל הנתונים בפעם הראשונה ולא יבקש מכם מסמכים נוספים כך שאישור הבקשה יידחה במפר חודשים.

מס הכנסה הגדיר את הלקויות עבורן מגיע לכם החזר מס זה עבור קרוב משפחה סיעודי ביניהן עיוורון, שיתוק, ריתוק למיטה, אי שפיות, גיל מעל 65 ועוד. ייתכן וקרוב המשפחה שלכם עונה להגדרה אך בכל מקרה תצטרכו להציג את המסמכים הרפואיים התומכים במצבו ולמלא טפסים מתאימים אותם תצטרכו להגיש לפקיד השומה על מנת לקבל את האישור לקבלת החזר מס ישירות לחשבון הבנק שלכם עד 6 שנים אחורה כולל ריבית בסך 4% המגיעה לכם על התקופה בה לא טיפלת בבקשה לקבלת החזר המס. שווה לבדוק ולמלא את הבקשה בהקדם.

לא, אין קשר בין החזר המס המגיע לכם בגין קרוב משפחה סיעודי לבין החזר מס אחר שייתכן ומגיע לכם מכל סיבה שהיא. יחד עם זאת רצוי לבחון את הסטטוס שלכם מול רשות המיסים ולנהל בצורה חכמה את החזרי המס כך שלא יתנגשו ותקבלו את כל ההחזרים המגיעים לכם בקיזוז הוצאות נלוות נוספות.

קשה מאוד לבצע זאת לבד עבור מי שאינו בקיא תחום ורק יועץ מס מוסך או רואה חשבון מנוסה יוכלו לוודא שאתם לא משלמים יותר מדי למס הכנסה ומקבלים את כל הכסף המגיע לכם ישירות לחשבון הבנק בקלות ובמהירות.

נשמח לעזור לכם בהגשת הבקשה לקבלת החזר מס סיעודי עבור מי מבני המשפחה שלכם אשר אתם מטפלים בו: הורה, אח או אחות, בן או בת זוג. החזר מס זה יכול להינתן עד 6 שנים אחורה בהתאם לשנת המס בה אנו נמצאים. אל תפספסו את המועד האחרון להגשת הבקשה לקבלת החזר מבגין קרוב משפחה סיעודי או מכל סיבה אחרת. 

משרדנו מטפל בכל סוגי החזרי המס החל מהחזר מס למשפחות חד הוריות ועד החזר מס בגין אובדן כושר עבודה. אנו מטפלים בהחזרי מס לשכירים, עצמאיים וחברות ומעניקים ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות וללא מחויבות עם תשלום על הצלחה בלבד. מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולהשאיר פרטים לחזרה. בהצלחה.

החזר מס לעובדי הייטק

לא, אין קשר בין השניים. יחד עם זאת במידה ואתם עצמאים העובדים בהייטק כפרילנסרים או כעוסקים פטורים או מורשים יש לדווח על המענק שקיבלתם בשל הקורונה כהכנסה לכל דבר ולהוסיף אותו בדו"ח השנתי.

אם עבדת כמה חודשים בשנה או החלפת עבודות, ייתכן ומגיע לך החזר. בנוסף אם מכרת אופציות או מניות ייתכן ומגיע לך החזר. אם רכשת קורסים מקצועיים או טסת לחו"ל במסגרת העבודה והיו לך הוצאות במהלך הנסיעה ייתכן ומגיע לך החזר מס גם כן. 

את הבדיקה אם מגיע לכם החזר מס או לא ניתן לבצע באינטרנט, באתר רשות המיסים, דרך הדואר או בהגעה פקיד השומה. יחד עם זאת זה כרוך במילוי טפסים ובפרוצדורה שבמסגרתה צריך לספק מידע מדויק ונכון לרשות המס. מילוי לקוי של הבקשה להחזר מס עלול לגרום לה להידחות ולכן חשוב לכל הפחות לקבל ייעוץ ראשוני מגורם מקצועי.

החזרי מס ניתן לקבל עד 6 שנים אחורה כאשר כל שנת מס נבחנת לגופה באם מגיע לכם עליה החזר מס או לא אך התשלום מתבצע עבור כל השנים עליהן מגיע לכם החזר המס במידה ונמצאתם זכאים לכך.

בנוסף לכך תהיו זכאים ל-4% ריבית הנצברת עבורכם אם טרם פדיתם את ההחזר עד כה. שווה לבדוק ושווה להגיש בקשה להחזר מס. התשלום על כך מתבצע רק במקרה של הצלחה כאשר אנו בטוחים ב-100% באישור הבקשה שלכם לקבל החזר. הכסף יעבור ישירות לחשבון הבנק שלכם.

צריכים עזרה בהגשת בקשה להחזר מס עבור עובד הייטק? נשמח לעמוד לרשותכם ולרתום את הניסיון הרב שלנו בתחום על מנת לשפר את הסיכוי שבקשתכם להחזר מס תתקבל בהצלחה.

עוד סיבות בגינן אפשר לקבל החזר מס הן: החזר מס בגין למשפחה חד הורית, החזר מס בגין ילדים, החזר מס עבור אובדן כושר עבודה, החזר מס בשל מחלה קשה או נכות ועוד.

גלו עכשיו אם מגיע לכם החזר מס בקלות ובמהירות. במידה ואתם לא בטוחים כיצד יש לבצע את הבדיקה בצורה עצמאית דרך אתר רשות המיסים או שאתם מעדיפים לעשות זאת בעזרת גורם מקצועי ולשפר את הסיכוי שלכם שהבקשה שלכם תתקבל, צרו קשר כעת או השאירו שם וטלפון פרטים ונשמח לעזור לכם בכל עניין. בהצלחה.

החזר מס לבעלי חברה משפחתית

כל קרובי משפחה בדרגת הורה, אח, אחות, בן דוד ועוד יכולים להירשם ברשות המס כחברה משפחתית וליהנות ממספר הטבות מס המגיעות לחברה הנרשמת ככזאת.

קיימים מספר יתרונות הקשורים למיסוי ולהטבות מס עבור חברה משפחתית, כשאחד המרכזיים שבהם הוא האפשרות לרשום את החברה על נישום מייצג אחד ובמידה ומגיעות לו הטבות מס שונות  בשל הסטטוס אישי שלו, כל החברה יכולה ליהנות מכך היות והיא רשומה עליו בלבד.

רק רואה חשבון או איש מקצוע המבין בתחום יכול לוודא שעשיתם רישום נכון של החברה ורק איש מקצוע בתחום יוכל לדאוג לכך שתגישו דוחות סוף שנה המגלמים את ההטבות והחזרי המס המגיעים לחברה מתוקף היותה חברה משפחתית לכל דבר.

כן, אין הגבלה לגביי תחום העיסוק בהקמת חברה אך מה שחשוב הוא להוכיח קרבת דם ורישום בני המשפחה בחברה צריך להיעשות בצורה תקינה מול רשות המס בהתאם להגדרת חברי המשפחה ברשות האוכלוסין וברשות המס.

חברתנו עוסקת ברישום חברות, מתן הטבות מס לחברות והגשת בקשות עבור כל סוגי החזרי המס האחרים הקיימים לשכירים, עצמאים וחברות.

השאירו פרטים או צרו קשר עוד היום לקבלת סיוע אישי ומקצועי מוביל בתחום.

הקמתם חברה משפחתית? מגיעות לכם הטבות מס נרחבות מהמדינה במידה ותדעו איך להתנהל בצורה נכונה מול רשות המס ולנצל את כל ההטבות השמורות לכם על פי חוק.

נשמח לסייע לכם בכך ובכל הנושאים הקשורים מיסוי, הטבות מס, החזרי מס וכדומה. למשרדנו ניסיון רב בתחום אלפי לקוחות מרוצים שכבר נהנו מהטבות המס ומהחזרי המס שסייענו להם לקבל.

בדקו זכאותכם עוד היום למתן החזר מס או הטבת מס בגין כל סיבה שהיא: החזר מס למשפחות חד הוריות, החזרי מס לשכירים ועצמאים שאינם עונים על ההגדרה, החזר מס בגין אובדן כושר עבודה ועוד. אנו מטפלים בכל סוגי הפניות הקשורות לתחום ועל פי רוב גובים תשלום רק על הצלחה במקרה של בדיקת זכאות והגשת בקשה להחזר מס עד 6 שנים אחורה במרבית המקרים.

אלפי אזרחים כלל לא מודעים לזכותם לקבל החזר מס ומפסידים כסף רב המגיע להן בשל כך.

אל תהיו ביניהם. בדקו את זכאותכם עכשיו ואולי תופתעו לגלות שמגיע לכם כסף מהמדינה!

בהצלחה!

החזר מס לשכירים 2015 – הזדמנות אחרונה

אפשר לבדוק זאת בקלות דרך פקיד השומה אליו אתה משויך, דרך האינטרנט או דרך הדואר. הדרך הטובה ביותר היא לפנות לגורם מקצועי מוסמך שמבצע החזרי מס על בסיס קבוע עם אחוזי הצלחה גבוהים שיבטיח שגם אתה תקבל את החזר המס המגיע לך בהקדם האפשרי.

בוודאי, מגיע לך החזר מס על השנים בהם עבדת כשכיר גם אם הפכת לעצמאי לאחר מכן או במקביל לכך באותן שנים. תיק העצמאי לא קשור באופן ישיר לעבודתך כשכיר אך לו יש השפעה על גובה הכנסתך המשותפת משני המקורות ויש צורך לבצע תיאום מס ובחינת גובה התשלומים שלך מול רשות המס, מע"מ וביטוח לאומי על מנת שלא תשלם יותר מדי מס ובמידה ושילמת כבר יותר מדי מס תקבל החזר מס בגובה הסכום המגיע לך.

החזרי מס אפשר לקבל עד 6 שנים לאחור כלומר אם אנו נמצאים כרגע בשנת 2020 אפשר לקבל החזרי מס על עבודות קודמות כשכיר על כל השנים משנת 2014 ואילך. חשוב לא לאבד שנה ולא לפספס שנה במידה ואינכם בטוחים מתי התחלתם לעבוד במקום העבודה או כאשר שנת המס עומדת להסתיים.

פנו אלינו עוד היום ונעשה לכם סדר בנושא! באפשרותכם ליהנות מהחזר מס בקלות ובמהירות דרך האתר על ידי השארת פרטים וחזרה אליכם ללא עלות וללא התחייבות וקבלת ההצעה המשתלמת ביותר לטיפול מלא ומקיף בהגשת הבקשה שלכם לקבלת החזר מס מרשות המיסים.

אנו מטפלים בכל סוגי החזרי המס לשכירים, עצמאים וחברות וכן בהחזרי לאנשים שאינם עובדים ומגיע להם החזר מס מסיבות אישיות כמו: חופשת לידה, מחלה, אובדן כושר עבודה ועוד.

צרו קשר עוד היום וקבלו ייעוץ מקצועי בכל עניין הקשור להחזרי מס מכל סיבה שהיא. לא בטוחים אם מגיע לכם החזר מס? אנו הכתובת שלכם. ניתן לברר עבורם בקלות ולהגיש בקשה להחזר מס לרשות המס ללא עלות אלא רק במקרה של הצלחה. השאירו פרטים לחזרה. בהצלחה!

החזר מס להורים לילדים עם צרכים מיוחדים

הורה לילד עם צרכים מיוחדים שילדו אושר ככזה על ידי וועדת האפיון זכאי להגיש בקשה להחזר מס ממס הכנסה ואם היא בקשתו תתקבל הוא יהיה זכאי להטבת המס של 2 נקודות זיכוי נוספות כל חודש במשכורתו שהיא הטבת מס שוות ערך ל- 438 שקלים בחודש.

לא, אפשר לקבל את נקודות הזיכוי עבור ילד עם צרכים מיוחדים בנוסף לכל נקודת זיכוי אחרת לה אתם זכאים.

על מנת לקבל אישור ממס הכנסה על זכאותכם לקבל 2 נקודות זיכוי מס נוספות עבור ילד עם צרכים מיוחדים יש לעבור וועדת אפיון בסופו יקבע האם ילדכם עומד בהגדרה ובהתאם לכך תיקבע זכאותכם להטבת המס.

כהורים לילדים עם צרכים מיוחדים תצטרכו לעמוד עם ילדכם בפני הועדה המאפיינת אך בכל הנוגע להגשת הבקשה למס הכנסה תוכלו להיעזר בגורם מקצועי שיוכל להדריך אתכם ולעזור לכם למלא את הטפסים הדרושים, להגיש אותם במקום הנכון ולדאוג לכם שהבקשה תטופל בצורה יעילה ומהירה לשביעות רצונכם עד לאישור המלא.

ניתן לפתוח בקשה דרך אתר הרשות אך יש להגיש את כל המסמכים הדרושים למשרד פקיד השומה שלכם על מנת שהוא יכול לטפל בבקשה. 

את החזר המס עבור ילד עם צרכים מיוחדים מקבלים החל מרגע האישור ועד הגיעו לגיל 18 אך יש מקרים מסוימים שאפשר להמשיך ליהנות מקבלת הטבת המס גם לאחר גיל 18 וכן לקבל את החזר המס עד 6 שנים אחורה כולל ריבית על כך בעבור כל אותן שנים.

צריכים עזרה בהגשת הבקשה להחזר מס זה או מכל סיבה אחרת? משרדנו מנוסה בהגשת בקשות להחזרי מס מכל סוג במהירות ובאחוזי הצלחה גבוהים מהממוצע. נשמח לטפל גם בבקשתכם, לתת לכם ייעוץ אישי ולהדריך אתכם בנושא. השירות ניתן לשכירים, עצמאים וחברות וכן לאזרחים מכל הסוגים בעלי סיבות מיוחדות אשר מגיע להם החזר מס בגינן.

צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם. בהצלחה.

דילוג לתוכן