החזר מס - זכותך!

זה הזמן לבדוק זכאות לקבלת החזר מס על שנה זו ושנים קודמות. לאחרונה נותרו תנאים חדשים והקלות מס לאזרחים רבים בעקבות משבר הקורונה. משנת 2020 והלאה יהיו יותר אזרחים הזכאים לקבלת החזר מהמדינה ויותר עומס על רשות המיסים. כך שזה הזמן שלכם להקדים את כולם ולהגיש בקשה להחזר מס דרך החזרי מס – זכותך!

דרך איפה מקבלים החזר מס - החזר מס רשות המסים

החזרי מס ניתן לקבל או דרך רשות המיסים, החזר מס באינטרנט או החזר מס בדואר. בכל אחת מהדרכים אפשר להגיש בקשה לקבלת החזר. אך דרך הדואר זה לוקח המון זמן וגם בכלל לא בטוח שהמסמכים יגיעו. גם אם יגיעו לא בטוח שיתקבלו ואולי גם יחסר לכם מסמך שיעכב עוד יותר את אישור הבקשה.

בהגעה למשרדי רשות המיסים אתם צריכים להגיע אל המשרד הספציפי אליו אתם משויכים . דרך האינטרנט לא בטוח שתגישו את הבקשה כמו שצריך דרך אתר הרשות. לכן הכי מקצועי וחכם יהיה להגיש את הבקשה לקבלת החזר מס דרך חברה המתמחה בכך.

החזר מס בנסיבות לימודים
החזר מס בנסיבות משפחתיות
החזר מס בנסיבות רפואיות
החזר מס בנסיבות תעסוקתיות

החזר מס רשות המיסים – זכותך

זכותך לקבל את מה שמגיע לך מהמדינה! כל אזרח עובד המשלם מיסים למדינת ישראל יודע כמה קשה לראות אחוזים רבים מהברוטו נעלמים לטובת מיסים. העלמת מיסים היא לא הדרך כמובן אך יש דרך אחרת. דרך חוקית ולגיטימית והיא דרך החזרי מס, הטבות ונקודות זיכוי אשר בכולם החזרי מס – זכותך מסייעת ללקוחותיה.

איך לקבל החזר מס באינטרנט

רשות המיסים מאפשרת להגיש בקשה לקבלת החזר דרך האינטרנט. כל שעליכם לעשות להיכנס לאתר הרשות, לפתוח חשבון משתמש, להיכנס למקום הנכון באתר, למלא את הטפסים, לצרף מסמכים רלוונטיים ולשלוח. נשמע פשוט נכון? לקבל החזר מס באינטרנט זה באמת לא דבר מסובך מבחינה טכנית. אך עיקר העניין הוא לדעת אלו מסמכים לצרף, אלו סכומים להזין, מה לרשום וכדומה. כמובן, לפני כן צריך להבין על מה ניתן לקבל החזר מס ועל איזו תקופה. בכל אלה ועוד מומלץ להתייעץ עם חברה המתמחה בהגשת בקשה להחזרי מס. ובכך להעלות את סיכוי אישור הבקשה.

החזר מס בדואר – יש דרך טובה יותר

אפשר להגיש מסמכים לקבלת החזר מס בדואר. אך החזר מס עדיף להגיש או ישירות מול פקיד השומה במשרדי רשות המיסים או דרך חברה מקצועית המתמחה בכך. אתם רוצים לקצר את זמן ההמתנה לאישור ודואר ישראל לא ערוך כרגע לביצוע פעולות מהירות. מלבד זאת באינטרנט תהיה לכם אסמכתה ומעקב טובים יותר על המסמכים ועל הבקשה.

איך זה עובד

קיימות מגוון סיבות ותנאים לקבלת החזרי מס. רוב הזכאים הם שכירים אשר עבדו באופן לא רציף במהלך 6 השנים האחרונות. שכירים ששילמו יותר מדי מיסים עבור החודשים בהם כן עבדו. אם אתם בין אלו שעבדו רק כמה חודשים בכל שנה, פוטרו או התפטרו, יצאתם לחל"ת וכדומה, כנראה גם לכם מגיע לקבל כסף! החזר ניתן עבור 6 השנים הקודמות לשנה הנוכחית. כדאי לכם למהר ולהגיש בקשה לקבלת החזר מס ולא להפסיד אף שנה.

החזרי מס – זכותך סיפקה כבר למאות לקוחות מרוצים את השירות. כמו כן, בדקה ללא עלות את זכאות הלקוחות והשיגה עבורם החזרי מס בשווי עשרות אלפי שקלים. אל תוותרו על זכותכם ליהנות גם כן מהחזר המס המגיע לכם. צרו קשר עכשיו הגיעו לפגישה לא מחייבת.

החזר מס החזרי מס זכותך

דוגמה לשכיר הזכאי להחזרים

אלי פתח לאחרונה עסק של חשמלאי. כיום הוא עוסק מורשה העובד עם קבלות. בנוסף לכך אלי עבד כשכיר בשני מקומות עבודה במהלך 6 השנים האחרונות. הוא עבד 8 חודשים בשנה אחת ועוד 4 חודשים בשנה אחרת. אלי קיבל משכורת ממקום עבודתו כשכיר. הוא שילם שם מס הכנסה בשיעור מסוים לפי מדרגת המס בה הוא נמצא. לאחר מכן עזב אלי את מקום העבודה ולא עבד בשאר חודשי השנה ולאחר מכן פתח את העסק.

אלי חייב לגשת לרואה חשבון, יועץ מס או חברה המתמחה בהחזרים. כי בוודאות מגיע לו החזר. אלי הריי שילם מס הכנסה על החודשים בהם עבד לפי מדרגת המס שלו. אך בשאר החודשים אלי לא עבד כלל. לכן בפועל הוא שילם מס גבוה מדי כיוון שחישוב המס הוא שנתי. עבור החודשים בהם אלי עבד ועליהם שילם מס הוא צריך לקבל קיזוז והפחתה על החודשים בהם לא עבד.

בנוסף הוא פתח את העסק. ולכן גם שם שילם מס ויש לבצע תיאום מס מלא וכך הוא יכול להיות זכאי להחזרי מס רבים!

בודקים ומקבלים – החזרי מס דרך החזרי מס - זכותך

לסיכום, החזרי מס הוא כלי של רשות המיסים והמדינה להחזיר לשכירים, עצמאים וחברות כסף המגיע להם. החזר הנצבר עד 6 שנים אחורה מצטבר לסכום גדול ומשמעותי. כמובן שחבל לוותר עליו. החזרים ניתנים בגין סיבות שונות ומגוונות. כגון מהפסקת עבודה, שינוי שכר עבודה, החזר מס בגין מחלה או על אובדן כושר עבודה.

כל הקריטריונים הללו ועוד רבים אחרים מצויים באתר רשות המיסים. אך אם אתם מסתבכים ולא מוצאים את המידע ורוצים שחברה המתמחה בתחום תעזור לכם להגיש את הבקשה להחזר מס אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר עם נציגי החזרי מס – זכותך. אתם תקבלו טיפול אישי מלא.

שאלות ותשובות

כל מי שנכנס לשוק העבודה, אזרחים שעבדו ויצא להם תלוש או עצמאים שעבדו במספר עבודות במקביל גם כשכירים יכולים ליהנות מהחזר מס עד 6 שנים אחורה משנת המס הנוכחית ברגע הגשת הבקשה.

ניתן לקבל החזר עד שש שנים אחורה כלומר אם השנה היא 2021 ניתן לקבל החזרה עבור כל השנים הקודמות עד שנת 2015. עשו את החישוב ובדקו אולי גם לכם מגיע החזר!

על מנת לקבל החזר מס צריך להגיש בקשה מסודרת לרשות המיסים. צריך לצרף טפסי 106 מכל אותם מקומות בהם עבדתם במהלך שש השנים הקודמות ומסמכים נוספים כדי שרשות המיסים תוכל לבדוק ולחשב כמה כסף מגיע לכם במידה ואתם זכאים לו.

יש עשרות תנאים המאפשרים לקבל החזרי מס מסיבות אישיות, מקצועיות ורפואיות החל מנקודות זכות עבור ילדים חדשים במשפחה, החזרים עבור שנות עבודה קודמות, על רווחי הון, בגין משיכה מוקדמת של קרן פנסיה ועוד סיבות רבות.

אזרחים רבים כלל לא מודעים לזכותם וחושבים שלא מגיע להם מס רק בשל אי הכרת החוק. חברת זכותך שמה לה למטרה לסייע לכל אותם אזרחים שמפספסים את זכותם ליהנות מהחזרי מס בשווי אלפי שקלים מדי שנה. בואו להיות בין אלה שלא וויתרו, בדקו וקיבלו!

התהליך יכול לקחת כמה חודשים, בוודאי אם אתם מבצעים אותו לבד דרך הדואר. חברת זכותך לא רק תקצר לכם את זמן ההמתנה אלא גם תגדיל את סיכוי ההצלחה שלכם. הבדיקה היא ללא עלות והתשלום חלקי וסמלי על סכום החזר המס שתקבלו. ללא בירוקרטיה, ללא ריצות לדואר או לרשות המס. שווה בהחלט לבדוק.

בדיקת הזכות ללא עלות והתשלום על הצלחה בלבד! אין לכם מה להפסיד. בדקו עכשיו את זכאותכם. צרו עכשיו קשר לפרטים נוספים וייעוץ אישי ומקצועי בכל נושא הקשור להחזרי מס מכל סיבה שהיא עבור שכירים, עצמאים או חברות. טיפול מהיר ומקצועי שכבר עזר למאות לקוחות לקבל את הכסף שמגיע להם מהמדינה בגין החזרי מס עד שש שנים אחרוה!

אל תוותרו אל זכותכם ליהנות גם כן מהחזרי מס זה, נקודות זיכוי והטבות אחרות שחברת זכותך מגישה עבורכם לרשות המס.

פנו אלינו למידע נוסף, גלשו באתר לקריאת מאמרים נוספים בתחום והשאירו פרטים לחזרה אליכם בהקדם עם כל שאלה.

חברת זכותך – מתמחים בהחזרי מס מכל הסוגים.

חייגו עכשיו >>

בהצלחה

אזרחים רבים כלל לא מודעים לזכותם וחושבים שלא מגיע להם מס רק בשל אי הכרת החוק. חברת זכותך שמה לה למטרה לסייע לכל אותם אזרחים שמפספסים את זכותם ליהנות מהחזרי מס בשווי אלפי שקלים מדי שנה. בואו להיות בין אלה שלא וויתרו, בדקו וקיבלו!