החזר מס - זכותך!

זה הזמן לבדוק זכאות לקבלת החזר מס על שנה זו ושנים קודמות. לאחרונה נותרו תנאים חדשים והקלות מס לאזרחים רבים בעקבות משבר הקורונה ומשנת 2020 והלאה יהיו יותר אזרחים הזכאים לקבלת החזר מס מהמדינה ויותר עומס על רשות המס כך שזה הזמן שלכם להקדים את כולם ולהגיש בקשה להחזר מס דרך החזרי מס – זכותך!

דרך איפה מקבלים החזר מס - החזר מס רשות המסים

החזר מס ניתן לקבל או דרך רשות המס, החזר מס באינטרנט או החזר מס בדואר. בכל אחת מהדרכים אפשר להגיש בקשה לקבלת החזר מס אך דרך הדואר זה לוקח המון זמן וגם בכלל לא בטוח שהמסמכים יגיעו וגם אם יגיעו לא בטוח שיתקבלו ואולי גם יחסר לכם מסמך שיעכב עוד יותר את אישור הבקשה.

בהגעה למשרדי רשות המס אתם צריכים להגיע אל המשרד הספציפי אליו אתם משויכים ודרך האינטרנט לא בטוח שתגישו את הבקשה כמו שצריך דרך אתר הרשות. לכן הכי מקצועי וחכם יהיה להגיש את הבקשה לקבלת החזר מס דרך חברה המתמחה בכך.

החזר מס רשות המסים – זכותך

זכותך לקבל את מה שמגיע לך מהמדינה! כל אזרח עובד המשלם מיסים למדינת ישראל יודע כמה קשה לראות אחוזים רבים מהברוטו נעלמים לטובת מיסים. העלמת מיסים היא לא הדרך כמובן אך יש דרך אחרת, חוקית ולגיטימית והיא דרך החזרי מס, הטבות מס ונקודות זיכוי מס אשר בכולם החזרי מס – זכותך מסייעת ללקוחותיה.

hat 3

החזר מס בנסיבות לימודים

stay home

החזר מס בנסיבות משפחתיות

hospital bed

החזר מס בנסיבות רפואיות

briefcase 25

החזר מס בנסיבות תעסוקתיות

איך לקבל החזר מס באינטרנט

רשות המס מאפשרת להגיש בקשה לקבלת החזר מס דרך האינטרנט. כל שעליכם לעשות להיכנס לאתר הרשות, לפתוח חשבון משתמש, להיכנס למקום הנכון באתר, למלא את הטפסים, לצרף מסמכים רלוונטיים ולשלוח. נשמע פשוט נכון? לקבל החזר מס באינטרנט זה באמת לא דבר מסובך מבחינה טכנית אך עיקר העניין הוא לדעת אלו מסמכים לצרף, אלו סכומים להזין, מה לרשום וכדומה ולפני כן להבין על מה ניתן לקבל החזר מס ועל איזו תקופה. בכל אלה ועוד מומלץ להתייעץ עם חברה המתמחה בהגשת בקשה להחזרי מס ובכך להעלות את סיכוי אישור הבקשה.

החזר מס בדואר – יש דרך טובה יותר

אפשר להגיש מסמכים לקבלת החזר מס בדואר אך החזר מס עדיף להגיש או ישירות מול פקיד השומה במשרדי רשות המס או דרך חברה מקצועית המתמחה בכך. אתם רוצים לקצר את זמן ההמתנה לאישור ודואר ישראל לא ערוך כרגע לביצוע פעולות מהירות. מלבד זאת באינטרנט תהיה לכם אסמכתה ומעקב טובים יותר על המסמכים ועל הבקשה.

איך זה עובד - החזר מס

קיימות מגוון סיבות ותנאים לקבלת החזר מס. רוב הזכאים להחזר מס הם שכירים אשר עבדו באופן לא רציף במהלך 6 השנים האחרונות ושילמו יותר מדי מס עבור החודשים בהם כן עבדו. אם אתם בין אלו שעבדו רק כמה חודשים בכל שנה, פוטרו או התפטרו, יצאתם לחל"ת וכדומה, כנראה גם לכם מגיע לקבל החזר מס! החזר המס ניתן עבור 6 השנים הקודמות לשנת המס הנוכחית וכדאי לכם למהר ולהגיש בקשה לקבלת החזר מס ולא להפסיד אף שנה.

החזרי מס – זכותך סיפקה כבר למאות לקוחות מרוצים את השירות, בדקה ללא עלות את זכאות הלקוחות והשיגה עבורם החזרי מס בשווי עשרות אלפי שקלים. אל תוותרו על זכותכם ליהנות גם כן מהחזר המס המגיע לכם. צרו קשר עכשיו הגיעו לפגישה לא מחייבת.

דוגמה לשכיר הזכאי להחזר מס

אלי פתח לאחרונה עסק של חשמלאי. כיום הוא עוסק מורשה העובד עם קבלות. בנוסף לכך אלי עבד כשכיר בשני מקומות עבודה במהלך 6 השנים האחרונות. הוא עבד 8 חודשים בשנה אחת ועוד 4 חודשים בשנה אחרת. אלי קיבל משכורת ממקום עבודתו כשכיר ושילם שם מס הכנסה בשיעור מסוים לפי מדרגת המס בה הוא נמצא. לאחר מכן עזב אלי את מקום העבודה ולא עבד בשאר חודשי השנה ולאחר מכן פתח את העסק.

אלי חייב לגשת לרואה חשבון, יועץ מס או חברה המתמחה בהחזרי מס כי בוודאות מגיע לו החזר מס. אלי הריי שילם מס הכנסה על החודשים בהם עבד לפי מדרגת המס שלו אך בשאר החודשים אלי לא עבד כלל ולכן בפועל הוא שילם מס גבוה מדי כיוון שחישוב המס הוא שנתי. עבור החודשים בהם אלי עבד ועליהם שילם מס הוא צריך לקבל קיזוז והפחתה על החודשים בהם לא עבד. 

בנוסף הוא פתח את העסק ולכן גם שם שילם מס ויש לבצע תיאום מס מלא וכך הוא יכול להיות זכאי להחזרי מס רבים!

החזר מס החזרי מס זכותך

בודקים ומקבלים – החזרי מס דרך החזרי מס - זכותך

לסיכום, החזר מס הוא כלי של מס הכנסה והמדינה להחזיר לשכירים, עצמאים וחברות כסף המגיע להם. החזר המס הנצבר עד 6 שנים אחורה מצטבר לסכום גדול ומשמעותי וחבל לוותר עליו. החזר מס ניתן בגין סיבות שונות ומגוונות החל מהפסקת עבודה, שינוי שכר עבודה, החזר מס בגין מחלה או החזר מס על אובדן כושר עבודה.

כל הקריטריונים הללו ועוד רבים אחרים מצויים באתר רשות המיסים אך אם אתם מסתבכים ולא מוצאים את המידע ורוצים שחברה המתמחה בתחום תעזור לכם להגיש את הבקשה להחזר מס אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר עם נציגי החזרי מס – זכותך ולקבל טיפול אישי מלא.

שאלות ותשובות

כל מי שנכנס לשוק העבודה, אזרחים שעבדו ויצא להם תלוש או עצמאים שעבדו במספר עבודות במקביל גם כשכירים יכולים ליהנות מהחזר מס עד 6 שנים אחורה משנת המס הנוכחית ברגע הגשת הבקשה.

ניתן לקבל החזר מס עד שש שנים אחורה כלומר אם השנה היא 2021 ניתן לקבל החזרה עבור כל השנים הקודמות עד שנת 2015. עשו את החישוב ובדקו אולי גם לכם מגיע החזר מס!

על מנת לקבל החזר מס צריך להגיש בקשה מסודרת לרשות המס. צריך לצרף טפסי 106 מכל אותם מקומות בהם עבדתם במהלך שש השנים הקודמות ומסמכים נוספים כדי שרשות המס תוכל לבדוק ולחשב כמה כסף מגיע לכם עבור החזר המס במידה ואתם זכאים לו.

יש עשרות תנאים המאפשרים לקבל החזר מס מסיבות אישיות, מקצועיות ורפואיות החל מנקודות זכות והחזרי מס עבור ילדים חדשים במשפחה, החזרי מס עבור שנות עבודה קודמות, החזר מס על רווחי הון, החזר מס בגין משיכה מוקדמת של קרן פנסיה ועוד סיבות רבות.

אזרחים רבים כלל לא מודעים לזכותם וחושבים שלא מגיע להם מס רק בשל אי הכרת החוק. חברת זכותך שמה לה למטרה לסייע לכל אותם אזרחים שמפספסים את זכותם ליהנות מהחזרי מס בשווי אלפי שקלים מדי שנה. בואו להיות בין אלה שלא וויתרו, בדקו וקיבלו!

התהליך יכול לקחת כמה חודשים, בוודאי אם אתם מבצעים אותו לבד דרך הדואר. חברת זכותך לא רק תקצר לכם את זמן ההמתנה אלא גם תגדיל את סיכוי ההצלחה שלכם. הבדיקה היא ללא עלות והתשלום חלקי וסמלי על סכום החזר המס שתקבלו. ללא בירוקרטיה, ללא ריצות לדואר או לרשות המס. שווה בהחלט לבדוק.

בדיקת הזכות ללא עלות והתשלום על הצלחה בלבד! אין לכם מה להפסיד. בדקו עכשיו את זכאותכם. צרו עכשיו קשר לפרטים נוספים וייעוץ אישי ומקצועי בכל נושא הקשור להחזרי מס מכל סיבה שהיא עבור שכירים, עצמאים או חברות. טיפול מהיר ומקצועי שכבר עזר למאות לקוחות לקבל את הכסף שמגיע להם מהמדינה בגין החזרי מס עד שש שנים אחרוה!

אל תוותרו אל זכותכם ליהנות גם כן מהחזר מס זה, נקודות זיכוי מס והטבות מס אחרות שחברת זכותך מגישה עבורכם לרשות המס.

פנו אלינו למידע נוסף, גלשו באתר לקריאת מאמרים נוספים בתחום והשאירו פרטים לחזרה אליכם בהקדם עם כל שאלה.

חברת זכותך – מתמחים בהחזרי מס מכל הסוגים.

חייגו עכשיו >>  

בהצלחה!