החזר מס שלילי - זכותך!

החזר מס שלילי הוא מצב בו המדינה חייבת לך מס. כן זה נשמע מופרך שהריי כולם בטוחים שמיסים רק משלמים והרבה, אבל בפועל יש מקרים בהם יש גביית יתר של מס הכנסה מעובדים שכירים מסיבות שונות ושכירים רבים יכולים ליהנות ממתן החזר מס שלילי במידה ומגיע להם.

חייגו עכשיו לבדוק אולי גם לכם מגיע החזר מס השווה אלפי שקלים במצטבר עבור שש השנים האחרונות. שנים בהם לקחתם חלק במעגל העבודה בתקופות לא רציפות.

איך יודעים אם מגיע לך החזר מס שלילי? בודקים!

החזר מס שלילי נוצר כאשר שילמתם בחודשים מסוימים בשנה מס במדרגת מס גבוהה אך בשאר חודשי השנה לא עבדתם ולא שילמתם מס. חישוב המס הוא שנתי ולכן עבור החודשים בהם שילמתם מס רב מגיע לכם קיזוז ולמעשה החזר מס. החזר מס שלילי בדיקה פשוטה שווה כסף רב, חייגו עכשיו וקבלו ייעוץ איך לקבל החזר מס בקלות. אין עבור החזר מס מגבלת גיל וכל אחד ואחת המוגדרים בגיל העבודה יכולים לקבל אותו ולמעשה גם גמלאים לאחר גיל פרישה יכולים לקבל החזר מס כיוון שהחזר המס ניתן עד 6 שנים לאחור רטרואקטיבית.

בנוסף ייתכן ואתם זכאים למענק עבודה חוץ מהחזר המס! שווה בדיקה ללא ספק. הבדיקה ללא עלות וללא מחויבות! חייגו עכשיו לפרטים >>

החזר מס בנסיבות לימודים
החזר מס בנסיבות משפחתיות
החזר מס בנסיבות רפואיות
החזר מס בנסיבות תעסוקתיות

החזר מס שלילי בדיקה ששווה כסף – זכותך

בדקו עכשיו האם מגיע לכם החזר מס שלילי בקלות ובמהירות! החזר מס שלילי בדיקה אחת ואולי תקבלו אישור על כסף המגיע לכם בגין הפסקת עבודה, החלפת עבודה, שינוי שכר, פיטורים ועוד סיבות. משרדנו מתמחה בכל סוגי החזרי המס הקיימים וישמח לספק לכם שירותי ייעוץ ושירות בדיקה והגשת בקשה להחזר מס.

מגיע לכם מענק עבודה! הגישו בקשה לרשות המס עוד היום!

החזר מס שלילי או מענק עבודה נפוצים מאוד בקרב אוכלוסייה צעירה או מבוגרת כל אחת מסיבותיה. במיוחד לאחר מגפת הקורונה שיצרה חורים בשוק העבודה, קטעה עבודות, גרמה לאנשים להיות מפוטרים או לצאת לחופשות ללא תשלום וכדומה, כך נוצרו מיליוני שקלים בצורה של מענקי עבודה המגיעים לציבור הרחב. ייתכן ואתם ביניהם! בדקו זאת עכשיו! 

החזר מס שלילי החזרי מס זכותך

החזר מס שלילי לכל אזרח בשוק העבודה – זכותך

כאמור שוק העבודה החדש מספק לרשות המס הרבה עבודה… עוד בטרם מגפת הקורונה הדינמיקה בשוק העבודה הייתה כזאת שאנשים לא נשארים הרבה זמן במקום עבודה אחד. אם בעבר אנשים עבדו כל חייהם באותו מקום עבודה ולכן לא היו זכאים להחזר מס, הרי שהיום עובדים רבים דווקא כן זכאים להחזר מס כיוון שעבדו בצורה לא רציפה במשך כמה שנים.

המדינה תשמח להחזיר לכם כסף המגיע לכם אם רק תהיו מודעים לכך ותגישו בקשה מסודרת להחזר מס זה. איך נתין לעשות זאת בצורה חכמה? רק דרך רואה חשבון או יועץ מס מוסמכים המכירים את החוק ויודעים בדיוק אלו מסמכים להגיש, אלו טפסים למלא, למי להגיש את הבקשה  ואיך לעקוב אחריה עד לאישורה ולהשלמתה.

לסיכום, החזר מס שלילי ומענק עבודה מגיעים לעשרות אלפי אזרחים מדי שנה. במצטבר אנו מדברים על מיליוני שקלים שרשות המס תשמח להחזיר לאזרחים במידה והם יגישו לה בקשות מסודרות ומפורטות להחזרי מס תוך כדי עמידה בקריטריונים הקבועים בחוק ובפקודת מס ההכנסה לקבלת החזרי מס אלה. כל שעליכם לעשות הוא לבדוק זכאות ולהגיש בקשה. ניתן לבצע זאת לבד אך עדיף בעזרת בעל מקצוע שחוסך לכם את הבדיקה ללא עלות ואתם משלמים רק על הצלחה ובמידה ונמצא שאכן מגיע לכם לקבל החזר מס.

שאלות ותשובות

כל שנה רשות המס מפרסמת את המועדים בהם ניתן להגיש בקשות למענקי עבודה. מענקים אלה מגיעים לאזרחים בשוק העבודה שלא הגיעו למדרגות מס גבוהות, עבדו כמה חודשים בשנה ומגיע להם החזר מס שלילי ועוד. ניתן לשלוח בקשה לקבלת מענקי העבודה דרך הדואר או דרך האינטרנט בקלות יחסית ורשות המס בוחנת את הבקשה ומאשרת או שוללת לאחר הבדיקה ומעבירה לכם את הכסף לחשבון הבנק שהזנתם במערכת במידה ומגיע לכם מענק עבודה.

כל מי שעבד בצורה לא רציפה או הפסיק עבודה ושילם יותר מדי מס בחודשים בהם עבד יכול לקבל החזר מס שיקזז את המס הרב ששילם בחודשים בהם עבד. לא בטוחים אם מגיע לכם החזר מס שלילי? מוזמנים לבצע דרכנו בדיקה פשוטה לזכאות מס ובמידה ותמצאו זכאים נגיש עבורכם את הבקשה!

לא, מענק עבודה הוא מענק המגיע כל שנה לאלפי אזרחים ללא קשר למענקי הקורונה שניתנו לאזרחים בשנת 2020. מענק העבודה הכללי יכול להינתן לכם במידה ואתם זכאים לקבל אותו בנוסף למענקי הקורונה והוא לא מחליף אותם. ניתן לבדוק באתר רשות המיסים האם אתם זכאים למענק עבודה לפי תעודת הזהות שלכם וכן למלא את הפרטים ולהגיש דרך האינטרנט את הבקשה לבחינת זכאות למענק עבודה עבור 2 השנים האחרונות.

בעיקרון שני המושגים האלה כמעט אותו דבר פחות או יותר שכן מענק העבודה מקבלים בעקבות זכאות להחזר מס שלילי. יחד עם זאת אפשר לקבל החזר מס שלילי מסיבות שונות ואילו מענק עבודה מתייחס לזכות המס המגיעה לכם עבור אותה שנה ספציפית שאתם חושבים שבגינה מגיע לכם מענק העבודה.

מבולבלים מכל ההגדרות הללו? חייגו עכשיו ונעשה לכם סדר בדברים, ניתן לכם מידע רלוונטי עבורכם בהתאם לסטטוס התעסוקתי שלכם ברשות המס, נסביר לכם מה האפשרויות העומדות בפניכם וכיצד למקסם את החזרי המס לטובתכם כך שתשלמו כמה שפחות מס באותה שנה במידה והתחלתם לעבוד במקום עבודה אחר, שיניתם סטטוס משפחתי ועוד.

הבדיקה ללא עלות! נבדוק את זכאותכם להחזר מס או מענק עבודה ורק אם נמצא כי אתם זכאים, נמשיך בתהליך בעלות סמלית הנגזרת מגובה החזר המס בלבד. שווה בדיקה, שווה כסף ובקיצור: אל תפספסו את ההזדמנות לקבל החזר מס או מענק עבודה על שנים קודמות בקלות ובמהירות.  

למשרדנו ניסיון רב בטיפול בכל סוגי החזרי המס, תיאומי מס, זיכוי מס, הטבות מס לשכירים, עצמאים וחברות. מוזמנים ליצור קשר ולקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות!

שירותים נוספים של חברתנו: החזרי מס בגין מחלה קשה, החזרי מס למשפחות חד הוריות, החזרי מס לגמלאים בגין משיכת תגמולים מוקדמת, החזרי מס בגין פיטורים ופיצויים, החזר מס משיכת קרן פנסיה מוקדמת, החזר מס עבור נקודות זיכוי מס ועוד.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שכבר נהנו מקבלת החזר המס המגיע להם מהמדינה על פי חוק עד 6 שנים אחורה כולל ריבית מצטברת!

בדיקת זכאות ללא עלות וללא תשלום רק על הצלחה בלבד. אין לכם מה להפסיד חייגו עכשיו ואולי תגלו שגם לכם מגיע כסף כמו אלפי ישראלים אחרים שטרם פנו לרשות המס להגשת בקשה להחזר מס בגין כל סיבה שהיא. פנו עוד היום. בהצלחה >>