החזר מס לשכירים 2016 – זכותך

לא רק חובות יש לנו למדינה אלא גם זכויות. מי שעובד ומשלם מס הכנסה כמו שצריך ומקבל תלוש שכר, גם אם עבד כמה חודשים בלבד בשנה ובמיוחד אם זה המצב – זכאי להחזר מס מהמדינה! החזרי מס – זכותך מסייעת לבעלי עסקים קטנים, עצמאים ושכירים לקבל החזר מס לשכירים 2016 ושנים נוספות, שש שנים אחורה מהשנה הנוכחית.

איך לקבל החזר מס לשכירים 2016

החישוב פשוט: החזר מס ניתן לקבל עד 6 שנים לאחור משנת המס הנוכחית היא השנה בה אנו נמצאים. למשל אם השנה היא 2021 אז ניתן לקבל החזר מס אפילו על שנת 2015 ועל כל השנים הבאות עד לשנה הנוכחית. זה אומר שגם אם לא טיפלת בהחזרי המס שלך כל שנה עדיין יש לך הזדמנות לעשות את זה ולקבל החזר מס על השנים האלה! איך? בקלות! פשוט השאר פרטים באתר או חייג אלינו ונסביר לך איך אפשר לקבל ישירות לחשבון הבנק שלך מאות וגם אלפי שקלים המגיעים לך כהחזר מס בגין מגוון סיבות כמו הפסקת עבודה, משיכת קופת גמל מוקדמת, החזר מס על רווחי הון, החזר מס על אובדן כושר עבודה ועוד.

בואו נביא דוגמא לקבלת החזר מס לשכירים 2016: נניח שבשנת 2016 לא היית בכלל בארץ חצי שנה. טסת לחו"ל ועבדתי חצי שנה, חסכת וטסת. לא משנה כרגע אם עבדת שם או רק טיילת ואם הרווחת שם כסף או לא אנו לא מדברים על זה כרגע אלא על חצי השנה ראשונה באותה שנה קלנדרית בה עבדת בארץ. נניח עבדת בעבודה טובה שהכניסה לך סכום כסף נאה כל חודש ושילמת מס הכנסה רב כל חודש כיוון שהיית במדרגת מס גבוהה. אך לאחר חצי שנה עזבת ובשאר חודשי השנה לא עבדת כלל. כלומר לא נכנסה לך משכורת ולא הכנסה. מה שיוצא הוא ששילמת מס בשיעור גבוה מזה שהיית צריך לשלם כיוון שמס הכנסה לוקח את כל חודשי השנה על כל ההכנסות שהיו לך ומחק אותם בשנים עשר חודשים, אך מכיוון שעבדת רק שישה חודשים מדרגת המס הממוצעת שלך נמוכה יותר ולכן מגיע לך החזר מס על ששת החודשים בה שילמתם יותר ממה שהיית צריך.

נשמע מסובך? זה לא. נשמח להסביר לך באופן אישי על מנת שתבין שמגיע לך כסף מהמדינה!

החזרי מס – זכותך בעלת ניסיון רב בטיפול במקרים אלה עבור מאות לקוחות מרוצים שכבר קיבלו את החזר המס שהיה מגיע להם על כל אותן שנים בהן עבדו עבודה חלקית וכדומה. בנוסף יש שורה של סיבות אחרות שלא קשורות להפסקת עבודה המזכות אותך בהחזר מס במידה ואתה עומד בתנאים לקבלת ההחזר כמו אובדן כושר עבודה, פיטורים, פיצויים, החזר מס בגין מחלה קשה, משיכת כספי פנסיה מוקדמת ועוד.

זה הזמן לקבל החזר מס לשכירים 2016

נשמח לעבור איתך על כל אותן שנים, לאסוף את כל טפסי ה-106 ושאר המסמכים הרלוונטיים ולהגיש עבורך ללא תשלום את הבקשה להחזר מס לשכירים 2016, החזר מס לשכירים 2017 ועד כמה רחוק שניתן. רק במידה ובקשתך תאושר תוכל לשלם לנו אחוז מסוים. שווה ומשתלם בהחלט. פנה כעת וקבל שירות ללא תחרות מחברה מקצועי ומנוסה בתחום.

השילוב המנצח! החזר מס לשכירים  2016 + החזר מס לשכירים 2017!

אל תפספס לקבל החזר מס על שנים קודמות כי כל שנה שחולפת מבזבזת לך החזר מס שיכולת לקבל ועכשיו הוא כבר לא קביל. זה הזמן לאסוף את כל המסמכים, לארגן את כל הנתונים ולהיות מופתעים! כי אולי מגיע לך אלפי שקלים!

החזר מס לשכירים 2016
החזר מס לשכירים 2016

בדוק זכאות – החזר מס לשכירים 2016

למה אתה מחכה?! חייג אלינו עכשיו ונטפל בתיק המס שלך בכל היבט כולל החזר מס עבור שנים קודמות ועד 6 שנים אחורה! נצל את ההזדמנות לקבל החזר מס מהמדינה לפני שהשנה תחלוף.

חייג עכשיו. בהצלחה!

עוד משהו מעניין על: החזר מס לשכירים 2015

דה מארקר לוגו

החזר מס: כל מה שאתם צריכים לדעת

05 יולי 2020

דילוג לתוכן