החזר מס בגין שכר שהשתנה – זכותך

החזר מס בגין הפסקות בעבודה או בשל שינוי בשכר הם בין הסיבות המובילות לזכאות מס בשל החזר מס. הסיבה לכך פשוטה: כאשר אתם עובדים במקום עבודה מסוים ומשלמים מס לפי מדרגת המס בה אתם נמצאים ואז מפסיקים לעבוד באותו מקום עבודה ונשארים ללא עבודה, בחודשי העבודה הבאים אתם למעשה לא מקבלים שכר כלל, כך יוצא שעבור החודשים שעבדתם שילמתם יותר מדי מס כי שילמתם באופן יחסי עבור אותו חודש אך שיטת חישוב המס היא שנתית. על "החזר מס בגין שכר שהשתנה" שמעתם?

למה מגיע לי החזר מס בגין שכר שהשתנה?

ניקח דוגמא פשוטה להבהיר איך זה עובד: נניח אתם עובדים בחברת הייטק ומרוויחים 20 אלף שקלים בחודש. עבור שכר כזה במידה ואתם רווקים אתם משלמים פחות או יותר 25 עד 30 אחוז מס בהתאם לפרמטרים שונים כמו מספר נקודות הזיכוי שלכם ועוד. כלומר אתם מקבלים כ-20 אלף שקלים ברוטו בחודש ומשלמים כ-5000 יד 7000 שקלים מס עבור אותו חודש בלבד.

לאחר 3 חודשי עבודה פוטרתם. עד כה שילמתם 15 אלף שקלים לערך מס הכנסה עבור אותם שלושה חודשים בהם עבדתם. בשאר חודשי השנה, 9 חודשים לא עבדתם. כלומר הרווחתם אפס (0) שקלים. עכשיו כיוון ששיטת חישוב המס בישראל היא שנתית, כלומר סך כל ההכנסה שלכם במהלך שנת מס לחלק ל-12 חודשים עבודה, יוצא שלמעשה מגיע לכם החזר מס כי אמנם עבדתם 3 חודשים והרווחתם יפה אך בשאר חודשי השנה לא הרווחתם כלל ובחלוקה פשוטה של סך השכר שהרווחתם עבור שנים עשר חודשים יוצא שמדרגת המס הממוצעת שלכם נמוכה מזו שהייתה לכם בשלושת חודשי העבודה שעבדתם, כלומר שילמתם יותר מדי מס בממוצע לאותה שנת מס ומגיע לכם החזר מס. זהו למעשה החזר מס בגין שכר שהשתנה ויש סיבות נוספות לקבלת החזר מס כמובן.

החזר מס בגין שכר שהשתנה – מה עוד?

מלבד החזר מס בגין שכר שהשתנה או החזר מס בגין הפסקות בעבודה ייתכן ומגיע לכם החזר מס מסיבות אחרות, אישיות, רפואיות ועוד. רוצים לגלות כמה כסף מגיע לכם מהחזר המס? פנו אלינו ונשמח לבדוק את זכאותכם עוד היום ללא עלות ולהגיש עבורכם בקשה להחזר מס עם תשלום על הצלחה בלבד!

ייתכן ומגיעים לכם אלפי שקלים בגין החזר מס! בדקו זכאותכם עכשיו!

החזר מס בגין שכר שהשתנה מזכה רבים בזכאות להחזר מס אך יש עוד סיבות שמזכות אתכם בהחזר מס כמו, החזר מס בגין מחלה קשה, החזר מס בגין אובדן כושר עבודה וסיבות נוספות דומות.

החזרי מס מגיעים לכל אזרח שעבד כמה חודשים בשנה, הפסיק את עבודתו מכל סיבה שהיא, פוטר או התפטר וחזר לעבוד במקום אחר או עבד במקביל בשתי עבודות, וכל זאת מבוצע עד 6 שנים אחורה כלומר עבור שש שנים הקודמות לשנת המס הנוכחית.

זכותך – קבלת החזר מס בגין שכר שהשתנה

רוצים לדעת האם מגיע לכם החזר מס בגין שכר שהשתנה? השאירו פרטים מלאים באתר ונחזור אליכם או התקשרו עכשיו לפרטים נוספים. משרדנו מומחה בהחזרי מס מכל סוג ועושה זאת בהצלחה שנים רבות עבור אלפי לקוחות מרוצים שלא וויתרו על הכסף המגיע להם, לא התעצלו, אספו את המסמכים הדרושים כמו טופסי 106 ועוד, הגישו לרשות המיסים וזכו לכמה אלפי שקלים החזר מס כבבור כמה חודשים. בואו להיות גם אתם בצד שלא מוותר ומשקיע מעט בשביל לקבל הרבה .

איך משיגים החזר מס בגין שכר שהשתנה?

פשוט מאוד משאירים פרטים ומחכים שנחזור אליכם. בוער לכם לקבל את הכסף כמה שיותר מהר? חייגו עכשיו ונתחיל בתהליך הקצר והפשוט לקבלת הכסף ישירות לחשבון הבנק שלכם במידה ואתם זכאים להחזר מס. נשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי בתחום החזר המס מכל סוג וכן בכל תחומי המס האחרים לרבות החזרי מס לחברות, ניכוי מס במקור, נקודות זיכוי מס ועוד.

בשנת 2020 חלה מגפת הקורונה שעשתה הרבה בלגן בשוק העבודה ועובדים רבים יצאו לחל"ת, פוטרו או התפטרו וכן עבדו מהבית. תקנות המס שלא הכירו עד אז שכירים שעובדים מהבית בנפח כזה גדול צריכות לעשות התאמות ולאפשר להוצאות של שכיר העובד מהבית להיות מחושבות לטובת החזר מס גם אותו עובד אינו עצמאי.

בעקבות מגפת הקורנה מאות אלפי עובדים נמצאו זכאים לקבל החזר מס אך עד כה מעטים בלבד ניצלו את זכותן ובדקו את זכאותם. כדאי למהר ולהגיש בקשה להחזר מס לפני שיווצר עומס על משרדי רשות המס ובדיקתם תטופל בהקדם.

עזרה בהגשת בקשה להחזר מס – זכותך

הפסקתם עבודה במהלך 6 השנים האחרונות? דילגתם בין עבודות, עבדתם כמה חודשים בלבד בשנה או בכמה עבודות במקביל? סיכוי גדול שאתם זכאים להחזר מס! בדקו זאת כעת: השאירו פרטים או התקשרו לקבלת ייעוץ.

בנוסף להחזרי המס עובדים רבים קיבלו מענקים מהמדינה בשל מגפת הקורונה. מענקים אלה אינם פטורים ממס ועצמאים שלא ידווחו על הכנסות אלה יצטרכו לקזז את המענקים ואולי אפילו לספוג קנס מרשות המס. אנו ממליצים לכל שכיר או עצמאי וחברות שנהנו מהמענקים הללו, לעשות סדרת בתיקים, לבדוק כיצד ניתן לחסוך מס בדיווח חכם ובצורה תקינה.

לסיכום, יש סיבות רבות בזכותן אפשר ליהנות מהחזר מס והטבות מס. זה תקף במיוחד עבור מי שעבד כמה חודשים בשנה והפסיק לעבוד מכל סיבה שהיא, פוטר או התפטר וכן עבור כל מי ששינה את מקום העבודה ובעקבות כך גם השכר שלו שונה.

החזר מס בגין שכר שהשתנה – החזרי מס בשווי אלפי שקלים לעובד

כיוון שחוק החזרי המס תקף עד 6 שנים אחורה ורבים אינם זוכרים היכן עבדו בתקופה זו וכלל אינם מודעים לחוק, יש מאות אלפי שקלים המגיעים לאזרחים בדמות של החזרי מס מסיבות שונות החל מהחזר מס בגין הפסקת עבודה, החזר מס בגין אובדן כושר עבודה, החזר מס לאימהות חד הוריות ועוד. משרדנו מטפל בכל החזרי המס הקיימים וישמח לעמוד לרשותכם להגשת בקשה לבדיקת החזר מס, תשלום רק על הצלחה! אין לכם מה להפסיד, רק הרוויח! בדקו את זכאותכם עכשיו.

מתי מגיע לכם החזר מס

בעיקרון בכל פעם ששילמתם יותר מס ממה שהייתם אמורים לשלם, מגיע לכם החזר מס. במקרים ספציפיים זה קורה כאשר אתם משלמים יותר מדי מס עבור חודשי עבודה ספורים בשנה ומגיע לכם החזר מס עבור אותם חודשים בהם עבדתם לעומת אלה שלא.

פרט לכך כאשר אתם עולים או יורדים במדרגות המס בעבודה אתם משנים את מדרגת המס שלכם ובהתאם את תשלום המס. ככל שאתם מרוויחים יותר בברוטו כך המס שאתם משלמים גדול יותר הן באחוזים והן נומינלית.

בשורה התחתונה רואה חשבון ויועץ מס יכולים להיות לעזר רב עבור עצמאים וגם שכירים שיש להם הוצאות מגוונות והכנסות ממקורות שונים ולחסוך עבורם אלפי שקלים כל שנה בעזרת ניהול תיקים נכון, הכרת החוק ושימוש בידע וניסיון להשגת החזרי מס, ניכויי מס והטבות מס שספק אם אדם מהישוב יכול לבצע לבד. שווה את ההשקעה אפילו החודשית בשכירת יועץ מס או רואה חשבון ומעבר לכסף זה מקנה לכם שקט נפשי בידיעה שמישהו שמבין בתחום מנהלים את העסק ולא מאפשר לכם לעשות טעיות שעולות הרבה כסף לעסק.

החזר מס בגין שכר שהשתנה בעבודה
החזר מס בגין שכר שהשתנה בעבודה

פנו עכשיו לקבלת ייעוץ אישי בתחום החזרי המס לעצמאי, שכיר או חברה ממומחה בתחום

לפרטים נוספים על החזר מס בגין שכר שהשתנה מוזמנים ליצור קשר ולקבל ייעוץ אישי, חייגו עכשיו! קבלו ייעוץ מקצועי ללא תשלום ומידע חשוב לגביי הפסקת עבודה ושינוי שכר.

גלשו עוד באתר למאמרים נוספים, טיפים ומידע כללי על החזרי מס מכל סוג ונושאים נוספים בתחום המס לעצמאים, שכירים וחברות, עוסקים מורשים ועוד. משרדנו מומחה בתחום ונשמח לעזור גם לכם להצטרף למשפחת הלקוחות שלנו, להגיש עבורכם בקשות להחזר מס מרשות המיסים ולקבל בסופו של דבר את החזר המס המגיע לכם במידה ואתם זכאים לקבל אותו וכל זאת עד 6 אחורה משנה זו ובתוספת ריבית גבוהה של המדינה!

מוזמנים לבדוק את זכאותכם לקבלת החזר מס מהמדינה בקלות ובמהירות, תשלום על תוצאות בלבד, הגשת בקשות להחזרי מס מכל הסוגים בהצלחה רבה. אל תוותרו על זכותכם ליהנות מהחזר מס מלא או חלקי וכן מפטור מס או הטבת מס אחרת.

חייגו עכשיו לקבלת מענה טלפוני ומידע מלא בדבר החזרי מס בגין כל סיבה שהיא. טיפול אישי ומקצועי עד לאישור ההחזר ברשות המס. בדיקה ללא עלות. חייגו עכשיו >> בהצלחה! >>

עוד משהו מעניין על: החזר מס לשכירים, החזר מס לשכירים 2019, החזר מס לעובדי הייטק

דה מארקר לוגו

החזר מס: כל מה שאתם צריכים לדעת

05 יולי 2020

דילוג לתוכן