החזר מס בגין שכר שהשתנה – זכותך

החזר מס בגין הפסקות בעבודה או בשל שינוי בשכר הם בין הסיבות המובילות לזכאות מס בשל החזר מס. הסיבה לכך פשוטה: כאשר אתם עובדים במקום עבודה מסוים ומשלמים מס לפי מדרגת המס בה אתם נמצאים ואז מפסיקים לעבוד באותו מקום עבודה ונשארים ללא עבודה, בחודשי העבודה הבאים אתם למעשה לא מקבלים שכר כלל, כך יוצא שעבור החודשים שעבדתם שילמתם יותר מדי מס כי שילמתם באופן יחסי עבור אותו חודש אך שיטת חישוב המס היא שנתית.

למה מגיע לי החזר מס בגין שכר שהשתנה?

ניקח דוגמא פשוטה להבהיר איך זה עובד: נניח אתם עובדים בחברת הייטק ומרוויחים 20 אלף שקלים בחודש. עבור שכר כזה במידה ואתם רווקים אתם משלמים פחות או יותר 25 עד 30 אחוז מס בהתאם לפרמטרים שונים כמו מספר נקודות הזיכוי שלכם ועוד. כלומר אתם מקבלים כ-20 אלף שקלים ברוטו בחודש ומשלמים כ-5000 יד 7000 שקלים מס עבור אותו חודש בלבד.

לאחר 3 חודשי עבודה פוטרתם. עד כה שילמתם 15 אלף שקלים לערך מס הכנסה עבור אותם שלושה חודשים בהם עבדתם. בשאר חודשי השנה, 9 חודשים לא עבדתם. כלומר הרווחתם אפס (0) שקלים. עכשיו כיוון ששיטת חישוב המס בישראל היא שנתית, כלומר סך כל ההכנסה שלכם במהלך שנת מס לחלק ל-12 חודשים עבודה, יוצא שלמעשה מגיע לכם החזר מס כי אמנם עבדתם 3 חודשים והרווחתם יפה אך בשאר חודשי השנה לא הרווחתם כלל ובחלוקה פשוטה של סך השכר שהרווחתם עבור שנים עשר חודשים יוצא שמדרגת המס הממוצעת שלכם נמוכה מזו שהייתה לכם בשלושת חודשי העבודה שעבדתם, כלומר שילמתם יותר מדי מס בממוצע לאותה שנת מס ומגיע לכם החזר מס. זהו למעשה החזר מס בגין שכר שהשתנה ויש סיבות נוספות לקבלת החזר מס כמובן.

החזר מס בגין שכר שהשתנה – מה עוד?

מלבד החזר מס בגין שכר שהשתנה או החזר מס בגין הפסקות בעבודה ייתכן ומגיע לכם החזר מס מסיבות אחרות, אישיות, רפואיות ועוד. רוצים לגלות כמה כסף מגיע לכם מהחזר המס? פנו אלינו ונשמח לבדוק את זכאותכם עוד היום ללא עלות ולהגיש עבורכם בקשה להחזר מס עם תשלום על הצלחה בלבד!

ייתכן ומגיעים לכם אלפי שקלים בגין החזר מס! בדקו זכאותכם עכשיו!

החזר מס בגין שכר שהשתנה מזכה רבים בזכאות להחזר מס אך יש עוד סיבות שמזכות אתכם בהחזר מס כמו, החזר מס בגין מחלה קשה, החזר מס בגין אובדן כושר עבודה וסיבות נוספות דומות.

החזרי מס מגיעים לכל אזרח שעבד כמה חודשים בשנה, הפסיק את עבודתו מכל סיבה שהיא, פוטר או התפטר וחזר לעבוד במקום אחר או עבד במקביל בשתי עבודות, וכל זאת מבוצע עד 6 שנים אחורה כלומר עבור שש שנים הקודמות לשנת המס הנוכחית.

זכותך – קבלת החזר מס בגין שכר שהשתנה

רוצים לדעת האם מגיע לכם החזר מס בגין שכר שהשתנה? השאירו פרטים מלאים באתר ונחזור אליכם או התקשרו עכשיו לפרטים נוספים. משרדנו מומחה בהחזרי מס מכל סוג ועושה זאת בהצלחה שנים רבות עבור אלפי לקוחות מרוצים שלא וויתרו על הכסף המגיע להם, לא התעצלו, אספו את המסמכים הדרושים כמו טופסי 106 ועוד, הגישו לרשות המיסים וזכו לכמה אלפי שקלים החזר מס כבבור כמה חודשים. בואו להיות גם אתם בצד שלא מוותר ומשקיע מעט בשביל לקבל הרבה .

איך משיגים החזר מס בגין שכר שהשתנה?

פשוט מאוד משאירים פרטים ומחכים שנחזור אליכם. בוער לכם לקבל את הכסף כמה שיותר מהר? חייגו עכשיו ונתחיל בתהליך הקצר והפשוט לקבלת הכסף ישירות לחשבון הבנק שלכם במידה ואתם זכאים להחזר מס. נשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי בתחום החזר המס מכל סוג וכן בכל תחומי המס האחרים לרבות החזרי מס לחברות, ניכוי מס במקור, נקודות זיכוי מס ועוד.

בשנת 2020 חלה מגפת הקורונה שעשתה הרבה בלגן בשוק העבודה ועובדים רבים יצאו לחל"ת, פוטרו או התפטרו וכן עבדו מהבית. תקנות המס שלא הכירו עד אז שכירים שעובדים מהבית בנפח כזה גדול צריכות לעשות התאמות ולאפשר להוצאות של שכיר העובד מהבית להיות מחושבות לטובת החזר מס גם אותו עובד אינו עצמאי.

בעקבות מגפת הקורנה מאות אלפי עובדים נמצאו זכאים לקבל החזר מס אך עד כה מעטים בלבד ניצלו את זכותן ובדקו את זכאותם. כדאי למהר ולהגיש בקשה להחזר מס לפני שיווצר עומס על משרדי רשות המס ובדיקתם תטופל בהקדם.

עזרה בהגשת בקשה להחזר מס – זכותך

הפסקתם עבודה במהלך 6 השנים האחרונות? דילגתם בין עבודות, עבדתם כמה חודשים בלבד בשנה או בכמה עבודות במקביל? סיכוי גדול שאתם זכאים להחזר מס! בדקו זאת כעת: השאירו פרטים או התקשרו לקבלת ייעוץ.

בנוסף להחזרי המס עובדים רבים קיבלו מענקים מהמדינה בשל מגפת הקורונה. מענקים אלה אינם פטורים ממס ועצמאים שלא ידווחו על הכנסות אלה יצטרכו לקזז את המענקים ואולי אפילו לספוג קנס מרשות המס. אנו ממליצים לכל שכיר או עצמאי וחברות שנהנו מהמענקים הללו, לעשות סדרת בתיקים, לבדוק כיצד ניתן לחסוך מס בדיווח חכם ובצורה תקינה.

לסיכום, יש סיבות רבות בזכותן אפשר ליהנות מהחזר מס והטבות מס. זה תקף במיוחד עבור מי שעבד כמה חודשים בשנה והפסיק לעבוד מכל סיבה שהיא, פוטר או התפטר וכן עבור כל מי ששינה את מקום העבודה ובעקבות כך גם השכר שלו שונה.

החזרי מס בשווי אלפי שקלים לעובד

כיוון שחוק החזרי המס תקף עד 6 שנים אחורה ורבים אינם זוכרים היכן עבדו בתקופה זו וכלל אינם מודעים לחוק, יש מאות אלפי שקלים המגיעים לאזרחים בדמות של החזרי מס מסיבות שונות החל מהחזר מס בגין הפסקת עבודה, החזר מס בגין אובדן כושר עבודה, החזר מס לאימהות חד הוריות ועוד. משרדנו מטפל בכל החזרי המס הקיימים וישמח לעמוד לרשותכם להגשת בקשה לבדיקת החזר מס, תשלום רק על הצלחה! אין לכם מה להפסיד, רק הרוויח! בדקו את זכאותכם עכשיו.

מתי מגיע לכם החזר מס

בעיקרון בכל פעם ששילמתם יותר מס ממה שהייתם אמורים לשלם, מגיע לכם החזר מס. במקרים ספציפיים זה קורה כאשר אתם משלמים יותר מדי מס עבור חודשי עבודה ספורים בשנה ומגיע לכם החזר מס עבור אותם חודשים בהם עבדתם לעומת אלה שלא.

פרט לכך כאשר אתם עולים או יורדים במדרגות המס בעבודה אתם משנים את מדרגת המס שלכם ובהתאם את תשלום המס. ככל שאתם מרוויחים יותר בברוטו כך המס שאתם משלמים גדול יותר הן באחוזים והן נומינלית.

בשורה התחתונה רואה חשבון ויועץ מס יכולים להיות לעזר רב עבור עצמאים וגם שכירים שיש להם הוצאות מגוונות והכנסות ממקורות שונים ולחסוך עבורם אלפי שקלים כל שנה בעזרת ניהול תיקים נכון, הכרת החוק ושימוש בידע וניסיון להשגת החזרי מס, ניכויי מס והטבות מס שספק אם אדם מהישוב יכול לבצע לבד. שווה את ההשקעה אפילו החודשית בשכירת יועץ מס או רואה חשבון ומעבר לכסף זה מקנה לכם שקט נפשי בידיעה שמישהו שמבין בתחום מנהלים את העסק ולא מאפשר לכם לעשות טעיות שעולות הרבה כסף לעסק.

החזר מס בגין שכר שהשתנה בעבודה החזרי מס זכותך

פנו עכשיו לקבלת ייעוץ אישי בתחום החזרי המס לעצמאי, שכיר או חברה ממומחה בתחום

לפרטים נוספים על החזר מס בגין שכר שהשתנה מוזמנים ליצור קשר ולקבל ייעוץ אישי, חייגו עכשיו! קבלו ייעוץ מקצועי ללא תשלום ומידע חשוב לגביי הפסקת עבודה ושינוי שכר.

גלשו עוד באתר למאמרים נוספים, טיפים ומידע כללי על החזרי מס מכל סוג ונושאים נוספים בתחום המס לעצמאים, שכירים וחברות, עוסקים מורשים ועוד. משרדנו מומחה בתחום ונשמח לעזור גם לכם להצטרף למשפחת הלקוחות שלנו, להגיש עבורכם בקשות להחזר מס מרשות המיסים ולקבל בסופו של דבר את החזר המס המגיע לכם במידה ואתם זכאים לקבל אותו וכל זאת עד 6 אחורה משנה זו ובתוספת ריבית גבוהה של המדינה!

מוזמנים לבדוק את זכאותכם לקבלת החזר מס מהמדינה בקלות ובמהירות, תשלום על תוצאות בלבד, הגשת בקשות להחזרי מס מכל הסוגים בהצלחה רבה. אל תוותרו על זכותכם ליהנות מהחזר מס מלא או חלקי וכן מפטור מס או הטבת מס אחרת.

חייגו עכשיו לקבלת מענה טלפוני ומידע מלא בדבר החזרי מס בגין כל סיבה שהיא. טיפול אישי ומקצועי עד לאישור ההחזר ברשות המס. בדיקה ללא עלות. חייגו עכשיו >> בהצלחה! >>

מאמרים נוספים בנושא החזרי מס:

תוך כמה זמן מקבלים החזר מס הכנסה – הכירו את כל השינויים החיוביים בהליך בדיקת הזכאות וקבלת החזרי מס ישירות לחשבון הבנק

תוך כמה זמן מקבלים החזר מס הכנסה – הכירו את כל השינויים החיוביים בהליך בדיקת הזכאות וקבלת החזרי מס ישירות לחשבון הבנק

לא מעט אנשים כיום נמצאים זכאים לקבלת החזרי מס שנוכו ממשכורתם שלא לצורך. אם גם אתם חושבים שגובה המיסים שאתם...

עיכוב החזר מס הכנסה – אל תתמהמהו עם בדיקת זכאותכם, ישנה אפשרות לקבל החזרים עד שש שנים מתום שנת המס בה חלה הטעות!

עיכוב החזר מס הכנסה – אל תתמהמהו עם בדיקת זכאותכם, ישנה אפשרות לקבל החזרים עד שש שנים מתום שנת המס בה חלה הטעות!

גם לכם מגיעים החזרי מס עבור ניכויי מיסים גבוהים מידי? אספנו עבורכם את כל הדגשים החשבים ביותר שאתם חייבים להכיר...

כמה אחוזים לוקחים על החזרי מס – הדרך הפשוטה והבטוחה לוודא שאתם לא משלמים מיסים גבוהים מידי!

כמה אחוזים לוקחים על החזרי מס – הדרך הפשוטה והבטוחה לוודא שאתם לא משלמים מיסים גבוהים מידי!

מרגישים שאתם משלמים מיסים גבוהים מדי מידי חודש? מכרתם נכס ושילמתם מס שבח שלא לצורך? ייתכן שאתם זכאים לקבלת החזרי...

סטטוס החזר מס – חושבים שאתם זכאים לקבלת החזרי מס? כל מה שחשוב שתכירו מהצעד הראשון ועד לזיכוי חשבון הבנק שלכם

סטטוס החזר מס – חושבים שאתם זכאים לקבלת החזרי מס? כל מה שחשוב שתכירו מהצעד הראשון ועד לזיכוי חשבון הבנק שלכם

אנשים רבים זכאים להחזרי מס מרשות המיסים בגין הורדות גבוהות מהנדרש, אי התחשבות בנקודות הטבה או מעבר בין עבודות שלא...

מס הכנסה לשכירים – שכירים רבים זכאים להחזרי מס של אלפי שקלים, כך תבדקו אם גם לכם מגיע!

מס הכנסה לשכירים – שכירים רבים זכאים להחזרי מס של אלפי שקלים, כך תבדקו אם גם לכם מגיע!

לא מעט שכירים ועצמאים משלמים מיסים גבוהים יותר מאלה שהם אמורים לשלם. ישנן לא מעט סיבות לפער בין ניכויי המס...

החזר מס לעצמאים – חושבים שאתם משלמים יותר מידי מיסים? בדיקה מהירה ופשוטה יכולה לזכות אתכם בעשרות אלפי שקלים!

החזר מס לעצמאים – חושבים שאתם משלמים יותר מידי מיסים? בדיקה מהירה ופשוטה יכולה לזכות אתכם בעשרות אלפי שקלים!

לא מעט אנשים כיום זכאים לקבלת החזר מס בגין מיסים שנוכו ממשכורתם שלא לצורך. חשוב להדגיש ולומר כבר בפתיחת הדברים...

בדיקת זכאות להחזר מס – חושבים שניכויי המס שלכם גבוהים מידי? חשוב שתכירו את הבדיקה שתעשה לכם סדר בכל הבלגן!

בדיקת זכאות להחזר מס – חושבים שניכויי המס שלכם גבוהים מידי? חשוב שתכירו את הבדיקה שתעשה לכם סדר בכל הבלגן!

רשות המיסים בישראל חייבת לאנשים רבים לא מעט כספים שנלקחו מהם שלא לצורך. אם גם אתם חושבים שסכום כספי המיסים...

החזר מס לשכירים 2017

החזר מס לשכירים 2017

כצעירים הנכנסים לשוק העבודה לאחר הצבא ומחליפים מקומות עבודה בתדירות גבוהה, אין לנו ראש וסבלנות לדאוג לעניינים משעממים כביכול כמו...

החזר מס לשכירים 2016 – זכותך

החזר מס לשכירים 2016 – זכותך

לא רק חובות יש לנו למדינה אלא גם זכויות. מי שעובד ומשלם מס הכנסה כמו שצריך ומקבל תלוש שכר, גם...

למי מגיע החזר מס לשכירים 2015 – החזרי מס – זכותך – בדיקה חינם

למי מגיע החזר מס לשכירים 2015 – החזרי מס – זכותך – בדיקה חינם

החזרי מס - זכותך מציעה בדיקת החזרי מס עד 6 שנים אחורה בקלות ובמהירות! כלומר אם אנחנו נמצאים בשנת 2020...

הגעתם לגיל שאפשר להתחיל… לקבל החזר מס לגיל הזהב!

הגעתם לגיל שאפשר להתחיל… לקבל החזר מס לגיל הזהב!

כל החיים אנחנו עובדים ועובדים לא מגיע לנו החזר מס לגיל הזהב? אז זה ו שכן! פנסיונרים וגמלאים רבים וכל...

כיצד לקבל יותר – משיכת תגמולים לגמלאים  – זכותך

כיצד לקבל יותר – משיכת תגמולים לגמלאים – זכותך

משיכת תגמולים לגמלאים או בכלל לפני הזמן בדרך כלל עולה לנו 35% מס. הסיבה לכך היא שהמדינה רוצה שנשמור את...

איך לקבל החזר מס לשכירים 2018

איך לקבל החזר מס לשכירים 2018

בשנת 2020 יש אזרחים רבים שבעקבות מגפת הקורונה פוטרו, יצאו לחופשה ללא תשלום או עברו בין עבודות. בשנה זו יהיו...

בדקו עכשיו אם מגיע לכם החזר מס לגמלאים!

בדקו עכשיו אם מגיע לכם החזר מס לגמלאים!

כל החיים אנחנו חוסכים וחוסכים, בקרנות הפנסיה ובקופות הגמל, בקרנות ההשתלמות ומתחת לבלטות... בסופו של דבר אנו רוצים או צריכים...

החזר מס לבעלי חברה משפחתית

החזר מס לבעלי חברה משפחתית

כל מי שרוצה להקים עסק, חברה או שותפות בישראל חייב להכיר את חוקי ההתאגדות הפועלים במדינת ישראל ולהכיר את ההבדלים...

החזר מס בגין פיטורין

החזר מס בגין פיטורין

אף אחד לא אוהב להיות מפוטר אך אלו החיים, ולפעמים כישלון הוא רק צעד בדרך הצלחה. בכל מקרה במידה ופוטרתם...

החזר מס לשכירים 2015 – הזדמנות אחרונה

החזר מס לשכירים 2015 – הזדמנות אחרונה

איפה הייתם בשנת 2015 זוכרים? אולי הייתם על חוף הים בקופנגן או שאולי מלצרתם בכמה מסעדות בתל אביב, בכל מקרה...

החזר מס למשקיעים בשוק ההון

החזר מס למשקיעים בשוק ההון

השקעה בשוק ההון היא אחד מאפיקי ההשקעה מהאפקטיביים ביותר הקיימים כיום. לצד השקעות בנדל"ן ובמקומות אחרים, השקעה בשוק ההון יכולה...

החזר מס בגין שינויים במשכורת

החזר מס בגין שינויים במשכורת

אחת הסיבות הנפוצות ביותר בגינה אפשר לקבל החזר מס זה שינוי במשכורת. בכל פעם שהמשכורת שלכם משתנה (בתקווה שתמיד למעלה...)...

החזר מס בגין חילופי עבודות

החזר מס בגין חילופי עבודות

שוק העבודה, במיוחד לאחר מגפת הקורונה הפך תזזיתי ודינמי מתמיד. זו כבר לא התקופה בה עבדנו באותו מקום עבודה כל...

החזר מס לשכירים 2019

החזר מס לשכירים 2019

שכיר? עבדת בשנת 2019 בצורה לא רציפה? החסרת חודשי עבודה או החלפת עבודות במהלך אותה שנה? בדוק עכשיו אולי מגיע...

החזר מס בגין הפסקות בעבודה

החזר מס בגין הפסקות בעבודה

רבים לא מכירים כלל את נושא החזרי המס לשכירים. מדובר בהחזר מס שהמדינה נותנת לכל שכיר שיגיש לה בשנת המס...

זכותך – החזר מס לנכה או עיוור

זכותך – החזר מס לנכה או עיוור

במדינת ישראל יש מספר הטבות והחזרי מס המגיעים לחולים במחלה קשה, בעלי מוגבלות, נכים ועיוורים. החזר מס לנכה או עיוור...

החזר מס לחולים בסרטן

החזר מס לחולים בסרטן

מחלת הסרטן היא מחלה קשה המצריכה כוחות פיזיים ונפשיים גדולים. הטיפול במחלה השתפר בשנים האחרונות וניתן לטפל בסרטן בשלבים שונים...

החזר מס להורים לילדים עם לקות למידה – זכותך

החזר מס להורים לילדים עם לקות למידה – זכותך

גידול ילדים היא משימה לא פשוטה עבור כל הורה, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בגידול ילד או ילדה עם...

החזר מס להורים לילדים עם צרכים מיוחדים

החזר מס להורים לילדים עם צרכים מיוחדים

אם יש קבוצה באוכלוסייה אשר מגיע לה החזר מס כמה שיותר גדול אלו הורים לילדים עם צרכים מיוחדים. אין ספק...

החזר מס לבעלי ביטוח אובדן כושר עבודה

החזר מס לבעלי ביטוח אובדן כושר עבודה

כאשר אנו מצהירים על הכנסות מול הוצאות לצורך חישוב מס בדו"ח השנתי המוגש למס הכנסה, יש כמה סעיפים שיכולים לזכות...

החזר מס בגין קבלת קצבה חודשית מביטוח לאומי

החזר מס בגין קבלת קצבה חודשית מביטוח לאומי

ביטוח לאומי הוא הגוף הממשלתי שבאחריותו לספק לכל אזרחי ישראל ביטוח לאחר גיל הפרישה ולמטרות נוספות. כולם משלמים ביטוח לאומי...

החזר מס לעובדי הייטק

החזר מס לעובדי הייטק

זה לא סוד שבתעשיית ההיי טק מרוויחים הרבה, אולי הכי הרבה מבין כל הסקטורים במשק. אמנם עובדי ההיי טק עובדים...

החזר מס בגין קרוב משפחה סיעודי

החזר מס בגין קרוב משפחה סיעודי

גיל הזקנה יכול להיות מאתגר מאוד, במיוחד עבור מי שזקוק לטיפול סיעודי. מעבר לצורכי הטיפול האינטנסיביים הנדרשים עבור מי שזקוק...

החזר מס לחולים במחלה קשה

החזר מס לחולים במחלה קשה

עבור מי מכם שחלה במחלה קשה אנו מאחלים לו החלמה מהירה ומקווים שיחלים במהרה ויצא מזה מחוזק. בנוסף אנו ממליצים...

החזר מס עבור הפקדות לביטוח חיים וקופת גמל

החזר מס עבור הפקדות לביטוח חיים וקופת גמל

אחת הדרכים של המגזר העסקי והמדינה לשלב כוחות כדי לשכנע יותר ויותר אנשים לרכוש פוליסות ביטוח חיים ולהפקיד כספים לקופות...

החזר מס חברות

החזר מס חברות

בישראל ובעולם כולו נהוג לגבות מס חברות בשיעורים שונים. כפי שגובים מס הכנסה משכירים ומעצמאיים כך נגבה גם מס מחברה....

החזר מס חינוך מיוחד

החזר מס חינוך מיוחד

ילדכם נמצא באחת ממסגרות החינוך המיוחד? קיבלת אבחון של וועדת השמה ואישור לכך? השלב הבא הוא לקבל החזר מס חינוך...

החזר מס לידועים בציבור

החזר מס לידועים בציבור

החזר מס לידועים בציבור מתייחס לזוגות החיים יחד אך אינם נשואים. בישראל יש זוגות רבים שמסיבות שונות בחרו לא להתחתן...

החזר מס למשלמי מזונות

החזר מס למשלמי מזונות

גירושים הם לא דבר נעים כלל וגם לא זול במיוחד. נשים לרגע בצד את הפן הרגשי ונתרכז בצד הפיננסי. גירושים...

החזר מס למשפחות חד הוריות

החזר מס למשפחות חד הוריות

לפי פקודת מס הכנסה נקבעו קריטריונים שונים לזיכוי מס עבור אוכלוסיות מסוימות. נתחיל בזה שכולנו זכאים לנקודות זיכוי אלה והמינימום...

החזר מס לגרושים

החזר מס לגרושים

כל מי שעבר הליך גירושים יכול לספר לכם שזה אחד הדברים הכי פחות נעימים שיש. עבור מי שנשוי וחושב להתגרש...

החזר מס בגין תואר שני – ההשכלה שווה לכם כסף

החזר מס בגין תואר שני – ההשכלה שווה לכם כסף

בשנים האחרונות הרבה מאוד אנשים מסיימים תואר ראשון, אך לא כולם ממשיכים לתואר שני. מי שכן ממשיך לתואר שני, זכאי...

החזר מס לסטודנטים – תקבלו את מה שמגיע לכם

החזר מס לסטודנטים – תקבלו את מה שמגיע לכם

סטודנטים רבים מתקשים מאוד לשמור על יציבות במקום העבודה בגלל הלימודים, אך הם עדיין צריכים לממן את התואר – לרוב...

החזר מס לימודים אקדמיים – תרכשו ידע ותקבלו כסף מהמדינה

החזר מס לימודים אקדמיים – תרכשו ידע ותקבלו כסף מהמדינה

מרבית האנשים שמתחילים ללמוד לימודים כאלה ואחרים, לא עושים את זה על מנת לקבל כסף מהמדינה. מרבית האנשים מתחילים את...

החזר מס בגין תואר ראשון – תסיימו את הלימודים עם טעם טוב

החזר מס בגין תואר ראשון – תסיימו את הלימודים עם טעם טוב

המדינה עושה כל מאמץ על מנת לגרום לכמה שיותר אנשים להתחיל לימודים, וניתן לראות כי מרבית האנשים עוברים בשלב כזה...

תסיימו לימודים עם טעם מתוק – החזר מס בגין סיום לימודים

תסיימו לימודים עם טעם מתוק – החזר מס בגין סיום לימודים

סיום של לימודים מכל סוג שהוא זה תמיד רגע מכונן, רגע שבו מסתיימת תקופה ומתחילה לה תקופה חדשה. בנוסף לכך...

החזר מס בגין לידה

החזר מס בגין לידה

לידה היא אחד הדברים המרגשים חיים אם לא המרגש ביותר. אבל חוץ מהאושר והאהבה הגדולים מכאן והלאה זה רק הוצאות...

החזר מס בגין פיצויים

החזר מס בגין פיצויים

אף אחד לא אוהב להיות מפוטר ממקום עבודתו אך כשזה קורה הדבר החשוב ביותר זה להכיר את זכותנו ליהנות לא...

החזר מס למורים

החזר מס למורים

מקצוע ההוראה הוא אחד המקצועות החשובים ביותר שניתן לעסוק בהם. הם דואגים לחינוך, ולמעשה לעתיד, של ילדינו. למרות שמדובר במקצוע...

כלכליסט לוגו

אנו רוצים לאחל לכם שנה טובה והחזרי מס – זכותך!

17 ספטמבר 2020

דה מארקר לוגו

החזר מס: כל מה שאתם צריכים לדעת

05 יולי 2020

ביז פורטל לוגו

האם גם לכם מגיע החזר מס?זכותך!

11 מאי 2020

מעריב לוגו

החזר מס בגין שהייה בחו''ל – נהנים ומקבלים כסף בחזרה

19 ינואר 2020

דילוג לתוכן