בדיקת החזר מס לפי תעודת זהות – זכותך לקבל כל מה שמגיע לך!

כל אחד זכאי לבצע בדיקת זכאות להחזר מס – זכותך! יכולה לבצע זאת עבורך בקלות ובמהירות. הזן פרטים באתר ונוכל תוך דקות ספורות לדעת האם כדאי לך להגיש בקשה להחזר מס מרשות המס. במידה ומגיע לך ב-100% לקבל החזר מס על סך בדיקת החזר מס לפי תעודת זהות אתה חייב לעשות זאת שכן זה אומר שבוודאות מגיע לך כסף מהמדינה! כמה כסף? את זאת ניתן לדעת לאחר בדיקת הזכאות ובהתאם למצב האישי שלך.

החזרי מס זכותך! כמה % לוקחים על החזרי מס

בדיקת החזר מס לפי תעודת זהות מאפשרת לכל אזרח לדעת כמה כסף מגיע לו בצורה של החזר מס מהמדינה. כמה אחוזים לוקחים על החזרי מס תלוי בחברה עימה החלטת לעבוד. האחוז הממוצע הוא כ-15% מסך החזר מהס שתקבל. למשל נמצאת זכאי ל-8000 שקלים בהחזר מס עבור שנת 2016 רוב החברות להחזרי מס יגבו ממך 1200 שקלים על השירות, מילוי הטפסים, שליחתם, מעקב אחריהם והעברת הכסף לחשבון הבנק שלך.

בדיקת החזר מס לפי תעודת זהות – זכותך!

אזרחים רבים רוצים לדעת כמה % לוקחים על החזרי מס. בדיקת זכאות להחזר מס עם זכותך! תגלה כמה כסף מגיע לכם לקבל מהמדינה עד 6 שנים אחורה עבור כל שנות המס בהן השתתפתם בשוק העבודה. עבדתם כשכירים במקום עבודה כלשהוא? יצא לכם תלוש שכר? ככל שקיבלתם משכורת גבוהה יותר ועבדתם מעט חודשים באותה שנת מס אתם זכאים להחזר מס גדול יותר.

זכותך לדעת – בדיקת החזר מס לפי תעודת זהות

מלאו פרטים עכשיו ועשו בדיקת זכאות להחזר מס – זכותך! תבדוק כמה כסף מגיע לכם עבור שנים קודמות ותדאג למלא בקשה מפורטת כולל כל המסמכים והטפסים הדרושים ותגיש אותו עבורכם למשרד פקיד השומה אליו אתם משויכים לבחינת ולאישור בקשתכם בהקדם האפשרי.

בדיקת החזר מס לפי תעודת זהות היא בדיקה קלה ופשוטה שאפשר לבצע במהירות ואם אתם זכאים להחזר מס צריך להכין בקשה מפורטת ומסודרת ולהגיש אותה בהקדם לרשות המס. ניתן להגיש בקשה לקבלת החזר מס עבור כל שנה בנפרד ועבור כל השנים יחד עד 6 שנים אחורה משנת המס הנוכחית.

כמה % לוקחים על החזרי מס – זכותך!

בצעו עכשיו בדיקת זכאות להחזר מס – זכותך! תבדוק, תגיש ותשיג עבורכם את החזר המס הגבוה ביותר המגיע לכם! בדיקת החזר מס לפי תעודת זהות תגלה כמה כסף מגיע לכם בגין הפסקת עבודה, משיכת כספי פנסיה מוקדמת, החזרי מס בגין רווחי או הפסדי הון ועוד שורה ארוכה של סיבות המזכות אתכם בהחזר מס בשווי אלפי שקלים בשנה!

בדיקת זכאות להחזר מס – זכותך!

כיום יש אלפי ישראלים הזכאים להחזר מס ואליהם הצטרפו עוד אלפים לאחר הקורונה שגרמה לאי סדר בשוק העבודה, גרמה לסגר ובידוד ומאות ימי עבודה שירדו לטמיון והוציאו עובדים לחל"ת, גרמה לפיטורים, הפסקות עבודה וכדומה. עם כל זה רשות המס צריכה להתמודד ואין ספק שבחודשים הקרובים ואולי גם בשנה הקרובה יהיה עומס רב על מערכת ואתר רשות המיסים לכן אנו ממליצים שלא לסמוך על הדואר או על האינטרנט להגשת הבקשה להחזר מס ולבצע זאת פיזית בהגעה למשרד הרשות אם ניתן או לתת לחברה מקצועי לטפל בכך, לה יש גישה טובה יותר לפקידי רשות המס וכדומה.

למי מגיע החסר מס מהמדינה

כל מי שהשתתף בשוק העבודה במהלך שש השנים האחרונות ולא עבד בצורה רציפה או עמד בתנאים ובהגדרות של מס הכנסה להחזר מס, זכאי ליהנות מהחזר מס עד שש אחורה משנת המס הזאת. בממוצע מדובר באלפי שקלים לאדם. עדיין קיימים עשרות אלפי אזרחים שלא בדקו את זכאותם ולא יודעים שמגיע להם החזר מס. אלו שיודעים זאת מתעצלים להגיש בקשה או חוששים ליצור קשר עם רשות המס שלא לצורך.

עצמאים שהיו בעבר שכירים או מקרים הפוכים חייבים ליישר קו עם רשות המס ועל פי רוב דווקא להיות מופתעים שמגיע להם מענק עבודה או החזר מס בהתאם למחזור הרווחים וההפסדים שלהם ומידת ההשתכרות החודשית שלהם במהלך שנת מס אחת.

בדיקת החזר מס לפי תעודת זהות
בדיקת החזר מס לפי תעודת זהות

כ-8000 שקלים בממוצע מגיע החזר מס לכל אזרח – שווה לבדוק!

בדיקת הזכאות ללא עלות. התשלום נגזר מגובה החזר המס שיאושר לכם. זאת הדרך היעילה ומהירה ביותר לבדוק זכאות להחזר מס. וזה בלי לרוץ למשרדי רשות המס ובלי להסתבך בבירוקרטיה מול גופים שאתם לא יודעים להתנהל מולם. רק חברה בעלת ניסיון רב בתחום החזרי המס תדאג לקיים את מלוא הזכויות שלכם מול המערכת ולהשיג עבורכם את מלוא הסכום שמגיע לכם!

צרו קשר עוד היום עם החזרי מס זכותך או השאירו פרטים באתר לחזרה מהירה אליכם ולהתחלת תהליך הבדיקה הקצר לזכאותכם לקבלת אלפי שקלים כהחזר מרשות המיסים. בהצלחה ! >>

עוד משהו מעניין על: מה זה החזר מס, איך בודקים אם מגיע לי החזר מס

דה מארקר לוגו

החזר מס: כל מה שאתם צריכים לדעת

05 יולי 2020

דילוג לתוכן