אודות – החזרי מס - זכותך!

החזרי מס – זכותך! משרתת נאמנה אלפי שכירים, עצמאים וחברות ומספקת שירותי יעוץ מס וראיית חשבון נרחבים לאזרחים רבים, לרבות ייעוץ והגשת בקשות למתן החזרי מס בגין מגוון סיבות וביניהן: החזרי מס לשכירים ועצמאים, החזרי מס בגין משיכה מוקדמת של כספי תגמולים, החזר מס בגין אובדן כושר עבודה או מחלה, החזר מס למשפחות חד הוריות ועוד.

אנו משיגים כ-100% הצלחה באישור בקשות החזרי המס שאנו מגישים עבור לקוחותינו כאשר בדיקת הזכאות למתן החזר מס היא ללא עלות והתשלום הוא על הצלחה בלבד!

את החזרי המס ניתן לקבל עבור שנים קודמות ועד 6 שנים אחורה, רטרואקטיבית ובמצטבר מדובר באלפי שקלים וכ-5000 שקלים בממוצע לאדם שאנו משיגים עבור לקוחותינו!

החזרי מס בקלות ובמהירות עד 6 שנים אחורה!

כל מי שהפסיק את עבודתו או לא עבד בצורה רציפה במהלך השנים האחרונות, פוטר או התפטר, יצא לחל"ת או עובד מהבית, ייתכן וזכאי להחזר מס! זכותך! בעלת ניסיון רב בהגשת בקשות אלה לרשות המס כשהיתרון שלנו הוא המקצועיות והניסיון הרב בהגשת מגוון בקשות להחזר מס מכל סוג בדיוק רב, במהירות ובאחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר.

כל אזרח בישראל המשתתף בשוק העבודה החל מחייל משוחר ועד גמלאי, משלם במהלך חייו מס הכנסה בסכומים גבוהים למדינת ישראל כל שנה והחזרי מס – זכותך! שמה לה למטרה לעזור לאותם אזרחים שאינם מודעים לזכותם ליהנות מהחזר מס מכל סיבה שהיא, מקצועית, אישית או רפואית ולספק לכל אחד שירות קל ומהיר החוסך זמן, בירוקרטיה והתעסקות בנושא שאינו מוכר לאזרח הפשוט כאשר היתרון שלנו לעומת הגשה עצמאית בא לידי ביטוי הלכה למעשה בתוצאות בשטח.

החזר מס בנסיבות לימודים
החזר מס בנסיבות משפחתיות
החזר מס בנסיבות רפואיות
החזר מס בנסיבות תעסוקתיות

הגשה ללא סיוע רואה חשבון יועץ מס מוסמך של בקשה להחזר מס עלולה לעלות לך כסף רב

אך אם החלטת להגיש בקשה להחזר מס לבד תהייה מוכן לשעות רבות של למידת החוק, התנאים והקריטריונים להחזר מס וגם אז ייתכן ותפספס נקודה או עדכון ותפסיד הרבה כסף שיכול היה להיות משולם לך בצורה של החסר מס, הטבת מס או נקודת זיכוי שלא ידעת שמגיעים לך!

החזרי מס – זכותך! תעניק לך ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות ותגיש עבורך בקשה מסודרת ומלאה להחזר מס בגין כל סיבה שהיא עד 6 שנים אחורה מגובּה בכל המסמכים הדרושים לכך: למשל טופס 106, טפסי נכות במקרה ואתם סובל ממנה וזכאי לנקודות זכות נוספות על כך, מסמכים המעידים על רווחי הון או הפסדים שצברת ומגיע לך עליהם החזר מס וכדומה.

אודותינו החזרי מס זכותך

הגש עכשיו בקשה להחזר מס בעזרת החזרי מס - זכותך! המומחית בתחום

קיימות עשרות סיבות בגינן ייתכן ומגיע לך החזר מס ולא היינו רוצים שתפספס אף אחת מהן.

בדיקת הזכאות הינה ללא עלות והתשלום נגזר מגובה החזר המס שתקבל כך שאין לך מה להפסיד אלא רק להרוויח והרבה! בממוצע הלקוחות שלנו נהנים מכמה אלפי שקלים עבור החזר מס וכיוון שסכום זה מחושב עבור כל שנה בנפרד עד 6 שנים לאחור משנת המס הנוכחית ואף משולמת לך עליו ריבית גבוהה מאוד בסך כ-4%, ריבית שאפילו בבנק קשה להשיג היום, כך שבמצטבר מדובר בסכומי כסף גבוהים שרבים מוותרים עליהם מחוסר ידיעה, אך לא אתה!

פנה אלינו עוד היום ונשמח להסביר לך מה מצריכה ממך הגשת הבקשה להחזר מס וכיצד לקבל החזר מס לחשבון הבנק שלך עד 6 שנים אחורה בקלות ובמהירות בעזרת החזרי מס – זכותך!

חייג עכשיו לקבלת ייעוץ אישי ללא עלות והשאר פרטים עם כל שאלה ונחזור אליך לפני ששנת המס הנוכחית נגמרת, בהצלחה!

דילוג לתוכן